Киянам обіцяють нові вагони метро і трамваю

Маша Землянська
19 березеня 2019р. 16:58

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проекти рішень, якими передбачано оновлення трамвайного парку та метрополітену. Тепер ці проекти рішень мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

«Наразі зношеність трамвайного парку Києва становить 89%. Тому надважливо придбати нові трамвайні вагони. Саме з цією метою місто розглядає можливість, аби КП «Київпастранс» взяло участь у проекті модернізації міського транспорту Києва шляхом залучення коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку. Міжнародна фінансова інституція може профінансувати 60 мільйонів євро. За ці кошти можна буде придбати 40 сучасних модульних трамвайних вагонів довжиною 30-34 метри», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Для Київського метрополітену мають намір придбати до 50 вагонів. Планується, що кошти на придбання рухомого складу метрополітену також будуть надані у рамках відповідної угоди Європейським банком реконструкції та розвитку.


Теги: дорога , Київ