Племінник Ківалова отримав шанс стати суддею ВС

Маша Землянська
9 квітня 2019р. 14:32

Вища рада правосуддя, після додаткової перевірки, рекомендувала президенту призначити вісьмох суддів на посади судді Верховного суду. Серед них – племінник нардепа Сергія Ківалова і екс-суддя Вищого господарського суду часів Віктора Татькова Сергій Могил.

Раніше Вища рада правосуддя призупинила прийняття рішення по Могилу через повідомлення юристів проекту «Тисни», адже за їхньою заявою Державне бюро розслідувань відкрило досудове розслідування щодо ймовірної схеми незаконної приватизації Могилом службової квартири.

Нагадаємо, раніше журналісти Bihus.info розслідували факти приватизації службового житла у Києві. Одним з героїв історії був Сергій Могил. Справа у тому, що переїхавши з Одеси до Києва, родина Могила орендувала елітне житло на Печерську. Попри фінансову можливість винаймати апартаменти, суддя отримав у розпорядження службове житло – теж елітну квартиру на Печерську. Менш як за два роки, ця квартира спочатку втрачає статус службової, а у 2014-му році стає приватною власністю Могила та його доньок. Не проживши в ній жодного дня, про що заявив сам Могил, суддя продає квартиру. Важливий момент, за півроку до продажу, дружинна судді викупає орендоване ними увесь цей час житло.

 

Теги: суд , Київ