Секс і розмови перед футболом – шкодять грі

Маша Землянська
8 червня 2011р. 11:52

Секс і розмови перед футболом – шкодять грі

Якщо ви хочете, щоб фортуна на футбольному полі сьогодні посміхнулася саме вам, Ви повинні бути твердими і рішучими, і відмовитися від близькості з жінками перед матчем, не розмовляти з ними до гри і не пускати до себе в автобус. Ще краще, якщо ви взагалі не будете розмовляти перед грою, тому можете сміливо відключити мобільний телефон.

Ось перша запорука перемоги на футбольному полі від Київського міжнародного інституту соціології. Напередодні Євро 2012 там провели опитування серед вболівальників.

Отже, серед рекомендацій були такі:

«Перед матчем потрібно шнурувати бутси завжди з однієї і тієї ж ноги (у кого з лівої, у кого з правого), і з неї ж треба виходити на поле, не наступаючи на лінію розмітки і попередньо торкнувшись газону рукою і перехрестившись. Не забудьте переконатися, що на вашій футболці не намальовано цифра 13 і те, що ви наділи правильну форму, яка спеціально не стиралася після минулого переможного матчу.

Дуже важливо на домашній арені суворо починати тільки з одного, своєї, сторони поля, інакше ви залишите футбольну фортуну супернику. Воротарям також рекомендуємо безпосередньо перед свистком про початок гри доторкнутися до штанг, щоб накласти на них закляття і зачарувати. Можна ще прийти раніше і закопати монетку за воротами, щоб посилити заклинання. А якщо так трапиться, що гол все-таки буде пропущено, ніколи не забивайте від досади м'яч у ворота ще раз, інакше все повторитися.

Штрафні необхідно бити, поставивши м'яч ніпелем вперед. Так м'яч летить набагато точніше. І в жодному разі не дивіться в очі воротареві перед тим, як нанести одинадцятиметровий удар.

Ні в якому разі не голіться перед матчем і не обстригати волосся. Ще краще, якщо в цей момент в гетрах буде щаслива монетка, тоді у везіння просто не буде шансів повернутися до вас спиною».

З повною версією дослідження можна ознайомитися на сайті InPoll.