Суд над Луценком не захотів змінювати себе

Олександра Веснич
9 червня 2011р. 13:06

Суддя Печерського суду Сергій Вовк відмовився задовольнити клопотання захисників в справі Луценка про свій відвід, - повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

В суді триває попередній розгляд справи. Луценка звинувачують у незаконному призначенні зарплатні своєму водію Леоніду Приступлюку, підписанні документів про розшук фігуранта справи отруєння Ющенка та пишному святкуванні Днів міліції. Про відвід попросив адвокат Приступлюка, а пізніше і сам Луценко. Мотивація - у судді можуть бути особисті рахунки з Луценком, оскільки проти Вовка була порушена кримінальна справа по матеріалам МВС, коли Луценко був міністром. Вовк відмовив у відводі через необгрунтованість мотивування.

В перерві Луценко повідомив журналістам, що його здоров'я після голодування покращилось, він займається фізкультурою, погладшав на 4 кілограми. Зранку буля Печерського суду дівчата з FEMEN організували акцію на підтримку Луценка, оголеними зображаючи страту невинного кролика. Двох забрала міліція зі звинуваченнями у дрібному хуліганстві.