Вимагаємо чесного судового рішення!

Олег Кіселевський
9 червня 2011р. 17:07

Вимагаємо чесного судового рішення!

10 червня 2011 року о 14.00 відбудеться засідання Шевченківського районного суду м Києва за адресою вул.Смірнова-Ласточкіна 10Б (головуючий суддя Кравець Д.І.) у справі по забудові Олександрійській лікарні.

Цивільний позов щодо незаконного земле відводу ділянки за адресою вул. Шовковична 39/1-А ТОВ «ЖИТЛОБУД» під будівництво житлового будинку на території Олександрівської клінічної лікарні м. Києва повинен бути розглянутий ще 5 квітня 2011 року. Тоді головуючим суддею було призначено суддю Шевченківського районного суду Сергія Зубкова – відомого своєю принциповою позицією у здійсненні правосуддя, однак напередодні засідання він загинув, а обставини його смерті і досі нез'ясовано.

Нагадуємо, що ситуація з незаконним будівництвом на території лікарні триває уже восьмий рік. Спротив будівництву з боку громадськості, реакція ЗМІ, увага органів влади змусили ТОВ «Житло-Буд» щонайменше двічі офіційно відмовлятись від будівництва.

У квітні 2011 року Прем’єр-міністр України Микола Азаров та голова Київської міської адміністрації Олександр Попов публічно заявили, що питання про припинення будівництва житлового будинку на території Олександрівської лікарні буде вирішене на користь киян. Однак ми переконані – без скасування рішення сесії Київської міської ради від 10 липня 2003 року про виділення "Житлобуду" земельної ділянки 0,45 га під забудову цього досягти неможливо.

Закликаємо усіх небайдужих громадян і представників засобів масової інформації відвідати судове засідання, що може стати поворотним у боротьбі за лікарню та її територію, яка вже більше століття є центром медичної допомоги Києва.