Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко
14 червня 2011р. 13:44

Вівторок - Вчимося володіти голосом: дикція та харизматичність

Зовнішність та голос — це дві візитівки кожної людини (хоча, не лише людини…). Саме від них залежить, яким у Вашого співрозмовника буде перше враження про Вас. А воно вирішує чимало. Тож голос може легко видати, приміром, невпевненість чи страх, або ж навпаки — гарно приховати їх. Останнього можна досягти, лиш навчившись керувати голосом, його емоційною насиченістю та інтонацією. Саме освоєнню цих речей буде присвячено курс. Вас, зокрема, навчать: як долати внутрішню скутість та психофізичні блоки, котрі роблять Ваш голос менш виразним, сірим, невпевненим; вправам для постановки правильного дихання, адже воно — основа звучання звуків; вправам, що розвивають артикуляційні м'язи, покращують дикцію та чіткість вимови; впевнено володіти голосом: контролювати його темп, тембр і висоту; як підвищити витривалість голосу та швидко знімати втому голосових зв'язок і мовного апарату; говорити переконливо та доносити свою думку співрозмовнику; не боятися публічних виступів і тримати увагу аудиторії. Відтепер, Вам не доведеться повторювати одне й те ж по кілька разів, аби когось у чомусь переконати чи донести свою ідею. Голос не трястиметься і не ставатиме «ніяким» у некомфортних, критичних ситуаціях — приміром, коли хтось спробує на Вас емоційно надавити або ж кричатиме. А головне, Ваш голос перестане бути інструментом, який не просто собі є. Ви почнете використовувати його на повну силу!

Початок о 19-й в Кругозорі. Вартість – 109 гривень.

Середа - Броварський фотофестиваль

Протягом п’яти днів у приміщенні міського культурного центру «Прометей» проходитиме виставка-фотоконкурс, відбуватимуться майстер-класи відомих українських фотографів, фотоквести та показ документального кіно про фотографію. Не прогавте!

Початок о 10-й в Міжнародному культурному центрі «Прометей» Вхід вільний.

Четвер - Презентація першого тому нового тритомника «У світі образів та ідей»

Дисидент, письменник, публіцист. Іван Дзюба був одним з найактивнішим у патріотичній боротьбі українців за часів радянської влади. Зустрічі з ним - рідкісні і цікаві. Не пропустіть!

Початок о 17-й в 1 корпусі Могилянки. Вхід вільний.

П’ятниця - Літературний чай. Романи літа 2011

Люсі Утен, координатор педагогічного відділу IFU, розкаже про здобутки французьких письменників і порадить - що з цього варто почитати.

Початок о 19-й у Французькому культурному центрі. Вхід вільний.

Субота - Конференція TEDxКиїв 2011 «Підприємництво»

Інтелектуальний рух TED — це справа не однієї людини і не однієї команди, а спільноти людей, які розділяють цінності постійного розвитку та активного способу життя.

Питання, що будуть розглянуті під час конференції:

 - трансформаційне підприємництво у бізнесі та організаціях з долею ризику, спрямоване на зміну власного життя та реальності навколи;

- «внутрішнє» підприємництво, індивідуальна активна й відповідальна позиція; підприємництво у суспільстві, компаніях, спільнотах, що здатне перетворювати світ людини або групи людей на краще.

Початок о 12-й у Майстер-класі. Вхід – 200 гривень.