Правозахисник: міліція проломила голову на Оболоні

Олександра Веснич
22 червня 2011р. 12:45

20 червня родичі поховали мешканця вулиці Лайоша Гавро Олександра Дубовенко, який після візиту в Оболонську міліцію був знайдений мертвим неподалік власної квартири, - про це "Свідомо" повідомив правозахисник Олег Веремієнко.

11 червня Дубовенка затримали співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом нароктиків. "Ці міліціонери раніше працювали в Святошинському райвідділку міліції і їх перевели за грубі порушення прав людини. За нашими даними, Дубовенку проломили череп у райвідділку і підкинули тіло біля дому. Його знайшли родичі. Він був 1975 року народження", - стверджує Веремієнко.

За цим фактом правозахисник звернувся до Генеральної прокуратури. Прокуратура спільно з Міністерством внутрішніх справ почала перевірку цих фактів, але попередньо спростувала інформацію Веремієнка. Прес-служба МВС стверджує, що в Оболонському райвідділку дійсно затримували Дубовенка за підозрою в крадіжці в торговому центрі. Хлопця доставили в міліцію, бо у нього з собою були дві таблетки препарату Зопіклон. Після перевірки Дубовенка ніби відпустили неушкодженим, а мертвим його знайшов батько вже вдома.