Називайте швидкісні потяги самі

Христина Заник
22 червня 2011р. 15:19

Укрзалізниця оголошує конкурс на назву швидкісних поїздів виробництва компанії «HYUNDAI ROTEM», які будуть курсувати на маршрутах Київ – Харків, Київ – Донецьк та Київ – Львів, - повідомляє прес-службу Укрзалізниці.

«Думаю, що майбутнє починається з назв. Новому поїзду треба дати ім'я – своєрідну путівку в життя. Так що  оголошую відкритий конкурс на краще ім'я для кожного швидкісного поїзда виробництва «HYUNDAI ROTEM», компанії, що буде здійснювати швидкісні перевезення та її логотип.  Ми проведемо конкурс і імена, придумані для швидкісних поїздів, увійдуть в історію наших магістралей», - зазначив заступник гендиректора Укрзалізниці Леонід Лобойко. Він додав,що вибір нової назви буде публічним, а на переможців чекає винагорода в розмірі 10 тисяч гривень та запрошення на презентацію відкриття швидкісного руху міжрегіональних електропоїздів.

Згідно умов, назви повинні асоціюватися із залізничним транспортом, державою Україна та швидкісним рухом. Конкурс розпочнеться 23 червня та триватиме місяць. Кожен учасник може подати необмежену кількість варіантів назв компанії, поїздів та ескізів логотипів, які разом з анкетами учасників приймаються по 23 липня включно на електронну адресу: euro2012@uz.gov.ua чи поштою за адресою: вул. Тверська, 5, м. Київ-150, МСП 03680 з поміткою «На конкурс». Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Укрзалізниці (www.uz.gov.ua) та за телефонами: (044) 406 25 68,  (044) 406 23 72,  (044) 406 23 02.