«Ворошиловград» для людей із вадами зору

Оксана Піддубна
11 липня 2011р. 23:59

«Ворошиловград» для людей із вадами зору

Сергій Жадан презентував аудіоверсію свого останнього роману «Ворошиловград» у рамках благодійного проекту «Аудіокниги для людей із вадами зору». Захід відбувався у приміщенні інформаційної агенції "УНІАН".

Проект започаткували в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка дві студентки: Євгенія Вятчанінова та Єлизавета Олійник.

«Завдяки нашим зусиллям було записано два диски для людей з вадами зору: перший – з вибраними поезіями Богдана-Ігоря Антонича, а другий – з віршами українських футуристів. Наразі це третя, але далеко не остання аудіокнига творів української літератури», - повідомила Єлизавета.

Письменник зачитав найліричніший, на його думку, уривок з роману, а також додав: «Мені нещодавно повідомили, що німцям дуже важко вимовити назву роману «Ворошиловград», і я роздумую над зміною назви на таку: «Операція впровадження джазу на Донбасі». У світлі сучасних політичних подій в Україні, про Донбас німці знають».

Також Сергій Жадан влаштовував сюрприз для аудиторії: ще один уривок з роману зачитав  у ролях разом з журналістками агенції "УНІАН", Валентиною Романенко  та Тетяною Давиденко. А наостанок продекламував декілька як прем’єрних віршів, так і вже давно відомих.