Луценка вигнали з суду

Diana
14 липня 2011р. 11:29

Юрія Луценка видалили із зали судового засідання за порушення дисципліни. Як повідомляє «Українська правда», таке рішення прийняв суддя Сергій Вовк після того, як Луценко почав оголошувати свою заяву.

Суддя відмовив Луценку у виголошенні заяви і сказав, що екс-міністр зможе це зробити після оголошення обвинувального висновку. У відповідь Луценко заявив, що суддя обмежує його права. Коли прокурор почав оголошувати обвинувальний висновок, Луценко почав паралельно робити свою заяву. В ній він наголосив на нехтуванні його правами:  за словами Луценка, йому відмовлено в зміні запобіжного заходу, допуску захисника, заміні судді, висвітленні судового процесу у ЗМІ. Після цього суддя видалив його з залу засідань.

Нагадаємо, екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка було затримано 26 грудня 2010 року. Його утримують в Лук’янівському СІЗО. 23 травня Печерський райсуд Києва почав розгляд справи екс-міністра. За даними Генпрокуратури, його звинувачують у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, також у перевищенні службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків, і зловживанні владою.