Де в Києві можна купити техніку зі знижкою

Максим Опанасенко
15 липня 2011р. 16:20

Де в Києві можна купити техніку зі знижкою

«Ого… А проц який тут… Зараз подивимось… Ого… Круто! А чьо ж його не бачив тут? Це наш? Акційний? Тре собі купити!»

Двоє продавців у новому Фоктроті у Дрім Тауні граються новеньким смартфоном HTC WildFire S. За Андроїд 2.3, 5-мегапіксельну камеру, величезний ємнісний екран тут просять 2669 гривень – на 100-300 гривень дешевше, ніж у роздрібних магазинах-конкурентах.


 

«Свідомо» дізналося - де ще в столиці спекотні знижки на техніку

Foxtrot

В зв’язку з відкриттям магазину у торговельному центрі Дрім Таун на Оболоні, Фокстрот всі вихідні буде давати 50% знижки на всі товари. В усякому випадку – так написано на рекламці. Та зайшовши на сайт, розумієш підвох – гарантована знижка складе 10% - купон з нею можна роздрукувати прямо з сайту. А от решту Ви можете виграти (а можете і не виграти) вже на касі. Там, при покупці будь-чого, Вам дадуть скретч-картку. Потрете – і дізнаєтеся скільки ще відсотків Вам відрахують з суми.

Також магазин зробив акційні ціни на цілу групу товарів. Тут вигідно можна купити 15,6 дюймовий ноутбук Acer за 2 199 гривні – дешевше, ніж навіть в Інтернет-магазинах. Фотоапарат Олімпус Т10 з 10 мегапікселями і 3-х кратним оптичним зумом можна купити за 399 гривень.

 
 

18,5 дюймовий монітор Philips – за 699 гривень. Флешку на 8 гб від Трансценду – за 77 гривень. Ще одна вигідна пропозиція – пральна машинка Оріон за 1 499 гривні. «Ціна класна», - кажуть консультанти, - «А якість… Та чорт її знає».

Взагалі на вихідні тут зі знижками можна буде купити все - від електрочайника до холодильника.

Ельдорадо

Один із найстаріших магазинів техніки у столиці до кінця липня дає 0% кредит на всі групи товарів. Зазвичай перед такими акціями магазини підіймають ціни, щоб «відбити» втрачені кредитні відсотки. Тут же підвищення, в усякому випадку на перший погляд, не відбулося.

Також на сайті магазину щодня стартує акція «Купуй сьогодні». Один, випадковий товар продають зі знижкою протягом 24 годин. Сьогодні це газова плита Індезіт. Якщо просто в магазині вона коштує 2 999 гривні, то по акції – на 400 гривень дешевше. 

Комфі

Молода мережа магазинів техніки Комфі свою кар’єру починала саме з таємничої реклами, по якій неможливо було нічого зрозуміти. Так вони і продовжують працювати. 15-16 липня в усіх магазинах мережі обіцяють знижки на 500 товарів різних груп – 30%. На яких саме – тримають у таємниці.

Але з попереднього досвіду знижок тут варто зазначити, що вже акційні товари не беруть участі у нових акціях. І тому адміністрація магазину намагається наклеїти ярлички «акція» на якомога популярніші і розповсюджені товари, щоб 30% від ціни зрізати на дуже дорогі і елітні товари.

А ще тут пропонують 10% знижки на купівлю ноутбуків IMac для студентів. Щоб отримати знижку треба мати студентський квиток. Щоправда, звідки в студента щонайменше 7-8 тисяч гривень на дорогу, хоча й потужну іграшку, невідомо.

Розетка

Гігант Інтернет-техніки Розетка вирішила крокувати в ногу з часом і зосередилась на акціях з мобільними пристроями. Так, тут вигідно можна купуити Інтернет-планшет ViewSonic ViewPad 7. Ціна – 2 879 гривень.


 

В неї входить і подарункова Bluetooth-гарнітура і картка пам’яті на 8гб. Також за цікаву ціну у 760 гривень тут продають електронну книгу Wexler T5001B з 7-дюймовим, але не дуже зручним для очей TFT-шним екраном. Так чи інакше, це поки найдешевша електронна книга серед усіх Інтернет-пропозицій.

Repka

Repka вирішила йти шляхом не зниження ціни, а давання подарунків. Так, до електронної книги PocketBook PRO602 тут дають шкіряний чохол, який в середньому вартує 300-500 гривень. До всіх електронних книг Азбука чомусь дарують набір для бадмінтону. Щоправда, влітку може це і не завадить. А до фотоапаратів Пентакс – 4гб картку пам’яті.