Поруч з Десятинкою влаштували парковку

Маша Землянська
20 липня 2011р. 15:08

Поруч з Десятинкою влаштували парковку

Під заповідною зоною Старокиївської гори, на якій знаходятьсяч залишки Десятинної церкви, паркуються машини. Депутат фракції «БЮТ» у Київраді та голова комісії з питань культури та туризму Олександр Бригинець боїться, що так гора перетвориться в безкоштовну паркову для працівників та VIP-прихожан незаконно встановлено церковної споруди.

 

Бригинець вже звернувся до ДАІ з проханням пояснити на яких підставах автівки паркуються біля підмурків Десятинної церкви, чи видавались дозволи на паркування яким-небудь авто і з якої причини, а також чи був хтось покараний за незаконне паркування.

«Я звертаюсь до всіх активістів і прихильників збереження унікальності Києва надсилати в комісію Київради з питань культури та туризму фотографії автомобілів, що паркуються на Дитинці Києва. Сподіваюсь, наш спільний громадський рейд проти тих, хто зневажає нашу історію, очистить Старокиївську гору від елітного автобрухту», - заявив Бригинець.

Листи можна надсилати на адресу Хрещатик, 36 у постійну комісію Київради з питань культури та туризму або на електронну адресу bryhynets@meta.ua