Ресторан "Мармарис"

Єгор Соболєв
20 липня 2011р. 19:03

Ресторан "Мармарис"

- Могилевич закопує гроші не в тому місці,  - подумав прокурор Іван Олександрович, пролітаючи на вишневому Infiniti повз театр Лесі Українки. Прямо над ним цього року виріс торгівельно-офісний центр, одночасно затуливши колись потужний інкубатор української еліти - колегію Галагана. Будівництво без дозволів та права на землю спокійно добігало кінця - під брехню мера, що зробити нічого не можливо через рішення судів. Іван Олександрович знав - суди як раз залишили будівництво поза законом.

Прокурор припаркувався на зустріч з потрібною людиною біля ресторану "Мармарис".

Атмосфера

"У нас четыре зала, но для некурящих - только вот этот", - винуваватим голосом підказала офіціантка. "Порушення закону", - автоматично відмітив у голові Іван Олександрович. Він кинув погляд на масивне видання Омара Хайама, та компанію турків, що сиділа під фоліантом, підтверджуючи статус турецького ресторану. 

Зала для некурців була просторою, але й простуватою. Глечики та чайники турецього вигляду на фальш-вікнах, шкіряні диванчики навколо великих столів та невибагливий вигляд на Глибочицьку через вікна справжні. Кілька компаній були схожі одна на одну лише солідним виглядом - усі за 35. В усьому іншому вони різнилися: парочка на романтичному побаченні з дорогим букетом троянд, дві родини з немовлятами та троє колег, які голосно обговорювали офісні будні. За прозорими шторками в кінці зали вгадувалася дитяча кімната з теліком та іграшками.


Обслуговування

Офіціанти були підкреслено уважними - справді турецький підхід до клієнтів. І покликати, і зробити додаткове замовлення було легко. Напої принесли за кілька хвилин, першу страву - за десять, а от других чекали аж 40.

Меню

Іван Олександрович зупинив погляд на чорбі з бараниною (75 гривень), шашликах (76 гривень курячий, 87 - телячий та 95 - баран`ячий), ніжці барашка (168 гривень) та долма (75 гривень). Але вибрав квасолевий суп (45 гривень). Його принесли запечатаним млинцем, і страва виявилася пахучою та смачною.

Овочі на мангалі (47 гривень) були подані із симпатичними грибами.А ось Адана-кебаб (79 гривень) розчарував. Суміш телятини та баранини була просто несмачною та суворо пересоленою.


Іван Олександрович навіть відмовився від запланованої пахлави з горіхами (41 гривня). Офіціанти на виході попрощалися привітно.