Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко
25 липня 2011р. 10:57

Понеділок - POETRY CONTENT

Катя Бабкіна та Маша Драгіна - філологи, журналістки і митці - представлять свої тексти, а також спробують надихнути гостей на створення відеоарт-продукту за цими текстами. Підготовані за мотивами вечірки роботи зможуть взяти участь у конкурсі від MERIDIAN CZERNOWITZ, а також отримають шанс бути представленими на міжнародних поетичних і відеоарт-фестивалях.

Початок о 20-й в Глобал Лоджік Юкрейн. Вхід вільний.

Вівторок - Таємничий Київ

Сотні разів Ви вже проходили повз всі ці вулички, арки і провулки... І навіть не замислювалися над тим - що там, в них. А там... Ворони, їжачки, незвичні фундаменти і храми...

Початок о 18-45. Ціна – 50 гривень.
Середа - Будуємо еко-дім

Це буде масштабний семінар, під час якого Вам і розкажуть, і покажуть як зробити Ваш будинок екологічнішим, а можливо і дадуть натхнення на будівництво еко-дому. Всі учасники протягом місяця зможуть взяти участь у побудові реального еко-дому!

Початок о 12-й в Клубі прикладної екології. Ціна – 300 гривень.

Четвер - Майстер-клас по пісочній анімації

Проста така дівчина Ксенія Симонова стала мега-популярною після шоу Україна має талант і арт-супроводу Міки Ньютон на Євробаченні. А досягла вона всього цього завдяки... піску! Вона малює піском! Хочеш - роби цілий мультик, хочеш - статичну картину. Хочете навчитися? Вперед! За деталями - сюди - 063 216 50 86

Початок о 19-й у Дні Творіння, ціна – 900 гривень

П’ятниця - Ангели. Знайомство

А Ви вірите про те, що у Вас на плечі денно і ночно сидить ангел-охоронець, котрий береже і охороняє Вас? Ні? А якщо подумати? Кваліфікований психолог розкаже про всі особливості "ангельської" теми.

Початок о 18-30 в Дні Творінні. Ціна – 220-900 гривень.

Субота - Зйомка предметів

Цього разу Вас навчать правильно фоткати нерухомі предмети - робити натюрморти, фотографувати всілякі пляшечки, бокали і так далі. Хочете? Вперед!!!

Початок о 12-й в ТЦ «Плазма». Вхід вільний.

Неділя - МАЙСТЕР-КЛАСИ ПОЛЬСЬКИХ МИТЦІВ ДЛЯ МОЛОДИХ ХОРЕОГРАФІВ, РЕЖИСЕРІВ І ДРАМАТУРГІВ. ІВОНА ОЛЬШОВСЬКА. Перфоманс "SPACER"

Провідні польські хореографи, режисери і драматурги проводитимуть серію тижневих занять і тренінгів для молодих українських митців. Це дає можливість вдосконалити професійні навички і щасливу нагоду безпосередньо познайомитися з практикою сучасного п ольського театру. Метою проекту є також започаткувати широку співпрацю між польськими та українськими театральними діячами, закласти основи для програм творчих резиденцій та створення театральної копродукції. На літо реєструватися вже не можна. Але можна подивитися чого навчилися учні майстер-класу і можливо - зареєструватися на осінь!

Початок о 19-й в Центрі Курбаса. Вхід вільний.