МОН продовжує нав'язувати вишам Електронний вступ

Максим Опанасенко
25 липня 2011р. 11:05

Міносвіти продовжує нав'язувати ректорам університетів прийом документів вступників через цьогорічний експеримент - Електронний вступ.

Попри заяви міністра освіти Дмитра Табачника у березні, на презентації Електронного вступу, про те, що це лише спроба і виші можуть добровільно до неї залучатися, Міносвіти регулярно надсилає ректорам листи з вимогою користуватися системою. Останній було надіслано 22 липня. В ньому чиновники наказують нормально передавати дані про вступників до системи "Конкурс" і до Електронного вступу. 

Тиждень тому МОН надіслало ректорам вишів вказівку "поремонтувати" систему Електронного вступу, яка попри запевнення Міністерства глючила починаючи зі старту вступної кампанії. Щоправда, яким чином і що саме мають робити ректори із сирою і непрацюючої системою, у листі вказано не було. Варто нагадати, що Електронний вступ забезпечується сайтом osvita.com - тим самим, що разом з Міносвіти з початку року вимагали у ректорів ВНЗ по 30 000 гривень на рік за розміщення інформаційних матеріалів про виші на цьому сайті.