Виставка в під`їзді

Єгор Соболєв
25 липня 2011р. 17:31

Виставка в під`їзді

Про проект

В Україні легіон талановитих художників, які невтомно творять красу. Але їх мало хто знає і ще менше - шанує.

Чому в наших під`їздах сумно, а почасту й брудно і погано пахне? - Ми просто нічого не робимо, а окремі люди навіть роблять, щоб було гірше - кидають недопалки, смітять і навіть пісяють.

Цей проект- місце зустрічі мистецтва і життя. Тобто молоді художники заявляють про себе, презентують картини, спілкуються з людьми. Люди натомість - дізнаються більше про наше молоде мистецтво, прикрашають будинки та знайомляться з прекрасним. Так мистецтво стає ближчим до людей. А ще це конкурс для молодих українських та талановитих художників (як професійних, так і не професійних). Переможців визначатиме спеціальне жюрі (з 5-ти членів), а також он-лайн голосування на нашому ресурсі усіх охочих. Всього ми плануємо 10-12 виставок. На переможця чекатиме приз - виставка у галереї. 

Тож, якщо Ви малюєте і хочете, щоб ці творіння прикрасили Ваш/чийсь під'їзд зі свідомими та активними мешканцями - звертайтеся!

Троєщина вже почала за допомогою нашого проекту, робити свої під'їзди кращими. Потім був Голосіївський район, далі - Печерська площа, центрПозняки наступна Оболонь.

Не втрачайте і Ви свого шансу зробити свій дім красивішим!  Пишіть сюди:

Куратор проекту - Софія Кущ sofia.kyiv@gmail.com

Матеріали про проект:

День: Виставка в... під'їзді

Gloss.ua: Де подивитися виставки в під'їзді

Відео про виставку на ТВІ тут

А тут відео з відкриття фінальної виставки проекту:  

Чим можна допомогти:

1. Лайкніть цей матеріал, доєднайтеся до груп у соціальних мережах.

2. Якщо вважаєте цей проект вартісним та потрібним і готові допомогти у його організації - ми чекаємо на Вас безпосередньо за адресою у день та час відкриття (трохи раніше вказаного як початок відкриття). Будемо: дивитись на картини, пити чай, сік, шампанське, спілкуватися з художником та мешканцями, весело проводити час.

ЗНАЙОМТЕСЯ, Наші художники,

у порядку влаштовування виставок:

Юля Гушул

Оксана Брюховецька

Олександр Храпачов

Дмитро Гладун

Стелла Недбаєвська

Ліля Ваградян

Іра Качкалда

Петра Тарубарова