"Грифон" знову нам'яв боки БЮТівцям у суді

Максим Опанасенко
26 липня 2011р. 9:11

Під час засідання суду по справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко 25 липня у залі сталася сутичка між "Грифоном" і депутатами Блоку Юлії Тимошенко.

За повідомленням Української правди, все почалося з прохання судді Печерсього суду Родіона Кірєєва вказатина порушників порядку у залі суду. "Грифонівці" вказали на нардепа Андрія Кожем'якіна, котрий на задньому ряду плескав в долоні і скандував гасла. Після цього решта групи підтримки Тимошенко встала і почала вигукувати образи в бік Кірєєва.

Після зауваження Кожем'якіну, Кірєєв дозволив всім сісти на місця. Однак він ще раз попросив піднятися БЮТівця Юрія Прокопчука та ухвалив рішення видалити його з зали. У той же час депутати від БЮТ просили Прокопчука не залишати залу. Кірєєв оголосив 20-хвилинну перерву, після чого до зали увійшов вже посилений наряд "Грифону", щоб вивести Прокопчука. В результаті - сутичка між нардепами і силовиками, повалені меблі і видалення Прокопчука. Схожа ситуація вже була у червні, коли суддя намагався вивести із залу нардепа Євгена Суслова. Тоді депутати з БЮТ мали сутичку з "Беркутом".

.