Луценко виявився крайнім у сутичні зі Стогнієм

Наталія Курило
19 листопада 2010р. 8:30

В переданих матеріалах Міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову, в сутичні з журналістом Костянтином Стогнієм обвинувачують екс-міністра Юрія Луценка.

Про це "Свідомо" повідомила прес-секретар Міністра внутрішніх справ Ірина Шинкаренко.

Остаточне рішення прийме Могильов.

Відеозапис з інцидент можна переглянути в Інтернеті.

Після сутички прес-служба "Нашої України - Народної самооборони" повідомила, що після ефіру ток-шоу "Шустер live" побилися депутат Юрій Гримчак і журналіст Костянтин Стогній.

"Після закінчення ефіру програми, в якій обидва учасники інциденту - Юрій Гримчак та Костянтин Стогній - брали участь, зав'язалася словесна перепалка. Розмова стосувалася численних депутатських запитів щодо незаконного присвоєння останніх трьох міліцейських звань Стогнію, зокрема, звання полковника міліції", - зазначать у партії.
 
"У збудженому стані Стогній із кулаками накинувся на Гримчака. Депутат, захищаючись, був вимушений відштовхнути Стогнія від себе. Радник міністра впав на машину сторонньої особи, яка стояла поруч», - повідомляє прес-служба.

За інформацією партії, Стогній погрожував Гримчаку словами: "А от тепер стережись і оглядайся!".

"Українська правда" посилаючись на очевидців повідомляє, що бійка почалася зі сварки Костянтина Стогнія з Юрієм Луценком.

Згодом директор департаменту зв'язків з громадськістю МВС Дмитро Андрєєв пояснив, що Стогній (перед бійкою з Гримчаком) вдарив Луценка в обличчя за те, що той сказав, що квартиру працівник міліції може одержати, "якщо... ну, скажімо так, зробити... оральный контакт із міністром внутрішніх справ".

"Після цього Стогній ударив пана Луценка в обличчя... Була бійка. Стогній попросив Луценка, якщо в нього є які претензії, викликати міліцію для з'ясування цього інциденту. Але Луценко відмовився це робити", - прокоментував він.

До міліції звернувся Юрій Гримчак.

Також, він звернувся з відкритим листом до президента, Кабміну та Верховної Ради з проханням звільнити Стогнія та Андрєєва за брехню.