Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко
15 серпня 2011р. 10:42

Понеділок – Граємо у «Криївку»

Увага усім любителям провести цікавий вечір у тісному колі друзів! В Руському Клубі «Культ Ра» започатковується унікальне дійство - відтепер щопонеділка ввечері збиратимемось, щоб погРАти в «Криївку» - клубну таємну стратегічно-рольову гру ізгострим сюжетом і національним присмаком. Усі учасники, зібравшись за одним столом, поділяться на два табори – упівців та агентів НКВС, суворого і впевненого в собі Командира СБ УПА, та хитрого Кума. А слідкувати за всіма та підливати масла у вогонь буде непідкупний Провідник. Поки Криївка буде спати, підступні агенти НКВС, не ловлячи гав, обиратимуть жертву «пострілами», а пильний Командир СБ УПА шукатиме злочинців. Кожного ранку Криївка просипатиметься і здригатиметься від жахливих подій минулої ночі. Хтось уже не проснеться. Хтось буде відбріхуватись та виправдовуватись, стираючи зрадливий піт з чола, а хтось – тільки загадково мовчати і вдивлятись пронизливим поглядом у гравця навпроти. Кого відправлять «на гіляку» наступним? Хто не проснеться ранком під священний клич Провідника – «Слава Україні»? Чи викриють ганебних агентів НКВС? А може роковий вибір Криївки впаде на хитрого Кума, що забере з собою в могилу когось із гравців, мовляв, щоб йому не краще нього жилося ? Єдина умова - треба бути членом клубу. Та це не складно, дзвоніть оргам і дізнайтеся як - (044) 331 59 48 або (067) 231 80 16

Початок о 19-й в КультРа. Вхід вільний.

Вівторок - Психологічний портрет художника

Божевільні чи геніальні? Ті, котрі відрізають собі вухо і ті, котрі малюють геніталії. Ті, котрі шукають натхнення і свіжі кольори в опії і ті, котрі ріжуть собі вени, щоб малювати кров'ю... Художники. Які вони зсередини? Про це говоритимуть практикуючі психологи.

Початок об 11-й в Майстер-класі. Вхід вільний.

Середа - Вулицями Шулявки

Більшовик, ринок і негри. Мабуть навіть у корінного киянина саме такі асоціації виникають при згадці про Шулявку. А насправді це безцінне історичне місце! Тут вперше в Києві грали у футбол, вперше в небо злетів російський аероплан, саме тут створен ий був український Голівуд - кіностудія Довженка... Початок о 18-45. Зустріч групи на Проспекті Перемоги 522 біля танку! Ціна – 50 гривень.

Четвер - Психологія реклами

Ми звикли називати телевізор зомбоящиком саме через засилля реклами. Вона зомбує, змушуючи нас бігти в найближчий ларьок за "освіжаючим льодовим смаком" і "райською насолодою". В чому суть? Як ці кляті рекламісти маніпулюють нами? Дізнайтеся тут

Початок о 18-30 в Майстер-класі. Вхід вільний.

П’ятниця - Студія старовинного танцю

Stella Splendens або ж Сяюча Зірка - середньовічна музика і середньовічний танець. Тамплієри і лицарі, збирайтеся! Будемо вчитися танці танцювати!

Початок о 19-й в Музеї Ханенків. Ціна – 35 гривень.

Субота - Вчимося грати на перкусійному барабані

КультРа вирішив провести лікбез для меломанів. Щоправда, Ваші смаки в музиці мають бути трохи збочені, адже слухати і вчитися грати Ви будете на космічному хенг-драмі, він же перкусійний барабан. Вчити Вас буде гурт-гість з Пітера, назву котрого покитримають у таємниці:)

Початок о 19-й в КультРа. Вхід вільний.

Неділя - Шоколадне свято

Сідайте на дієту негайно! Щоб швиденько скинути пару кіло, котрі тут Ви заповните смачнющим шоколадом! Шоколаду в цей день буде присвячене все - Ви і цукерки робитимете, і начинку комбінуватимете, і дегустацію проводитимите, і лекцію про шоколад слух ати будете... Фух, свято!

Початок об 11-й в Кулінарній школі «Смачно». Ціна – 200 гривень.