Як знов бачити всіх друзів у Facebook

Максим Опанасенко
18 серпня 2011р. 16:19

Як знов бачити всіх друзів у Facebook

У липні соціальна мережа Facebook додала до своїх функцій нову - користувачі отримали можливість бачити у стрічці новин тільки повідомлення від тих друзів, з котрими вони останнім часом контактували - списувались, коментували чи Like'ли одне одного.

Проблема від нововведення виникла пізніше. Нова функція встановилась всім користувачам соцмережі автоматично. І тому ми втратили можливість читати всі повідомлення у стрічці. 

Інструкцій від адміністрації соцмережі по вимкненню свого нововведення нам знайти не вдалося, тому "Свідомо" за допомогою юзера соцмережі Станіслава Янченка знайшло вихід із ситуації. Отже, для того щоб знову насолоджуватися повноцінною стрічкою новин, натисність на своїй сторінці у Фейсі "Лента новостей", потім - "Недавние обновления", а за тим - "Редактировать свойства".

 Після цього виберіть один з двох варіантів відображення френд-стрічки - "От всех друзей" чи "От активных друзей и часто посещаемых страниц".


Особисто моя стрічка після переходу на перегляд повідомлень від усіх друзів "потовщала" - тепер я знову читаю двох своїх однокурсниць, з якими, на мій сором, давно не списувався:-)