Мерія хоче сама відновити в "Сяйві" книгарню

Єгор Соболєв
3 вересня 2011р. 16:20

Мерія вирішила створити в зруйнованій книгарні "Сяйво" муніципальний магазин. Він має відкритися вже восени. 

«Олександр Попов дав доручення відкрити у Києві найкращій в Україні книжковий магазин, який стане центром тяжіння для київської культурної спільноти. Тому зараз ми вивчаємо, як функціонують найкращі світові книгарні, ведемо активні перемовини із видавництвами, залучаємо талановитих менеджерів та найкращі кадри», — розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Пузанов.

«Для того, аби уникнути ситуації, коли приміщення орендується у громади за 1 гривню, а потім передається суборендарям для розміщення магазину мобільного зв’язку за ринковими ставками – 150 доларів, прийнято рішення не здавати приміщення в оренду, а зробити у ньому муніципальну книгарню», – підкреслив Олександр Пузанов.

До захоплення "молодою командою" "Сяйво" орендувало і продавало там книжки ТОВ "Книжковий світ "Сяйво", яка належить Костянтину Клімашенку. Костянтин був одним з центрів боротьби за повернення магазину у власність міста. Мерія пропонує усім працівникам, що працювали у книгарні під його управлінням, перейти в муніціпальне "Сяйво".