Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко
5 вересня 2011р. 13:22

Вівторок - Майстер-клас з трипільської кераміки

Заняття буде проходити без гончарного кола! Після навчання кожен в домашніх умовах зможе робити для себе посуд без гончарного круга. На занятті ви створите посудину так, як це робили наші предки - трипільці.

Початок о 18-й в Клубі прикладної екології. Вартість – 250 гривень.

Середа - Зустріч з гуртом С.К.А.Й.

В рамках проекту ArtNite відбудеться унікальний вечір з групою С.К.А.Й.: зустріч з фанатами, фотосесія і акустичний концерт. Під час зустрічі відбудеться ток-шоу, на якому музиканти розкажуть про особисте життя і відверто дадуть відповіді на багато питань.

Початок о 19-й в АртНайт. Вхід вільний.

Четвер - Дискусія «Про секс — говорити»

Задоволення і секс, ґендерні взаємини та забобони, самотність сучасної людини та міський анонімат, самоконтроль і відсутність свободи тіла. Список можна продовжувати. Чи готова світова та українська гуманітаристика до розмови на ці теми? Чи існує відповідна мовна традиція? Хто має першим озвучувати незвичні слова та твердження? Перекладачі, літературознавці, публіцисти спробують відповісти на ці запитання.

Початок о 18-й в книгарні «Є» на Лисенка. Вхід вільний.

П’ятниця – презентація нової книги Ірен Роздобудько.

Тут краще нічого не афішувати, а просто дати витяг з нової книжки: «Їх багато по усіх світах – тих, хто шукає кращої долі в чужій країні. Вони приязно посміхаються своїм новим господарям і з надією заглядають їм в очі в очікуванні на приязнь чужої землі. Вони пристосовуються. Вони звикають…»

Початок о 18-й в книгарні «Є» на Лисенка. Вхід вільний.

Субота - Приходь, ми граємо театр

В цій театральній майстерні юні читачі зможуть познайомитися з іншими дітьми, отримати задоволення від читання, випробувати свої таланти та відкрити в собі нові. Кожна дитина матиме можливість експериментувати, імпровізувати, фантазувати та перевтіли тися на деякий час у когось іншого! Приводити можна дітей з 6 років:)

Початок об 11-й в Гете інституті. Вхід вільний.