Допомагаємо боротися за якісні комунальні послуги

Христина Заник
4 жовтня 2011р. 15:16

Допомагаємо боротися за якісні комунальні послуги

Ви не задоволені тим, що доводиться так багато платити за комунальні послуги і самим вкручувати лампочку у під’їзді? Ви не знаєте, які обов’язки вашого ЖЕКу і за що конкретно ви йому платите? А, може, Ви хочете створити ОСББ, але не знаєте як це зробити чи чиновники створюють штучні перешкоди?

Звертайтеся до Громадянської служби «Свідомо» і ми розслідуємо цю справу, звернемося до місцевого управління житлово-комунального господарства і до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. А ще допоможемо отримати пораду кваліфікованого юриста.

Ми захищаємо киян і хочемо:

1. Допомогти контролювати якість послуг ЖЕКу і добиватися перерахунку за їх плату

 Кожен ЖЕК зобов’язаний виконувати певний перелік послуг. Вони затверджені постановою Кабінету Міністрів, а вимоги, періодичність і строки їх надання – розпорядженням міської адміністрації. Ось тут можна познайомитись з ним. Також ми вказали умови зменшення тарифу за ненадані послуги.

Кожен киянин має право вимагати від ЖЕКу виконувати свої обв’язки. Для того, аби домогтися цього перерахунку, потрібно скористатися певним алгоритмом дій. Ось як можна діяти, коли проблема стосується поганого тиску, під яким подається вода чи її температура або взагалі відсутність.

Ми готові разом з вами піти до ЖЕКу, який не надає вчасно і якісно свої послуги і добиватися їх перерахунку.

2. Допомогти відстоювати права ОСББ

Уряд і міська влада активно заохочують киян створювати Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. І справді, теоретично значно вигідніше і зручніше жителям будинку самим обирати, хто і які послуги їм надаватиме. Проте на практиці виникає безліч труднощів: БТІ не хоче надавати перелік власників квартир, ОСББ не хочуть реєструвати, влада не виконує своїх обіцянок з капітальним ремонтом або з заміною бойлера для опалення будинку.

Ми готові разом з Вами відвідати чиновників, допомогти оприлюднити інформацію про зловживання та отримати допомогу юриста.

До кого звертатися за допомогою

Чекаємо Ваших звернень на info.svidomo@gmail.com.