Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Катерина Моржецька
31 жовтня 2011р. 13:19

Понеділок - Колоквіум: "Навколо Дерріда: кіно, портрети та інші ґрафії"

У визначних людей стовідсотково варто вчитися життю. У понеділок матимете можливість повчитись мудрості у "французького філософа №1" Жака Дерріда В Інституті св. Томи Аквінського. Окрім пізнавальної дискусії у рамках вечора відбудеться презентація портретів Жака Дерріда французьких митців та показ фільму про Жака Дерріда режисерки Сафаа Фаті.

Місце: Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського

Вхід  вільний

 

Вівторок - Презентація книги "Оповідач і філософ. Вальтер Беньямін та його час"

Книжку історика філософії, есеїста і перекладача Володимира Єрмоленка присвячено творчості Вальтера Беньяміна – одного з найупливовіших філософів ХХ століття. В центрі авторової уваги – Беньямінове мислення. Ця книга зчинила фурор на форумі видавців у Львові та зібрала повний зал у Києво-Могилянській академії. Не пропустіть свій шанс інтелектуально збагатитись!

Місце: Книгарня Є

Вхід вільний

 

Середа - Семінар "Будуємо екодім"

Як казав улюблений Чебурашка: «Мы строили, строили и наконец посторили». Сьогодні побудувати власний будинок – півділа. Головне, щоб він був екологічним. Як побудувати такий environmentally – friendly дім дізнаєтесь на цьому семінарі. На семінарі вам покажуть основні етапи екологічного будівництва. Крім того, розкажуть як можна адаптувати уже готове житло згідно з останнім словом екомоди.

Місце: Клуб прикладної екології

Вхід: 120 грн.

 

Четвер - «Європейський досвід: Естонія»

"Як успішно позбутися залишків "радянізму"?", - питання номер один вже 20 років поспіль. Загадкою залишається і те, чому всі інші пострадянські держави вже перетворились на повнопраних членів світової спліьноти, а Україна і досі порсається у кризах, як скинутий у воду кіт. Розбір польотів влаштують у четвер .

Місце: Книгарня Є

Вхід вільний

 

П`ятниця - Майстер-клас Павла Гудімова

Павло Гудімов – людина стовідсотків творча. А як ще можна назвати чоловіка, який брав був учасником легендарних «ОЕ». Тепер він дизайнер, архітектор, фалерист. У п’ятницю він зустрінеться зі студентами архітектурного факультету Київського національного університету будівництва та архітектури. Прихдьте і ви. Має бути цікаво усім.

МІСЦЕ:

Архітектурний факультет КНУБА

 Вхід вільний

 

Субота - Художники «Паризької школи»

Марк Шагал, Пабло Пікассо, Тадеуш Маковскі...Ось далеко не повний список представників Паризької школи. Про особливсті та специфіку мистецтва цьго творчого періоду дізнаєетесь у суботу. Лекцію влаштовує Культрний проект.

 

Неділя - Майстер-клас з живопису олією

Якщо ви ніколи не малювали, не біда. Як каже сам митець, метою майстер - класу є не навчити вас малювати, а навчити саме процесу створення картини. Адже У момент, коли викладаєш фарби на палітру, створюєш новий світ. Після такого експерименту іншими очима дивишся, як на твори художників, так і на мистецтво в цілому.

Місце: Майстер-клас

Вартість: 450 грн.