Послухайте лікарів-експертів про щеплення

Маша Землянська
9 листопада 2011р. 13:41

Послухайте лікарів-експертів про щеплення

Дитина чхає і Ви третій тиждень відкладаєте щеплення? В поліклініку привезли різні вакцини і Ви не знаєте, що обрати? Або й взагалі від щеплень відмовились? Подивіться, що на це скажуть лікарі-експерти.

На першій зустрічі Медичного клубу «Свідомо» ми три години говорили про плюси та мінуси вакцинації. Запросили лікарів з тих, кого знаємо самі. Ми не отримуємо жодної копійки ані від медиків, ані від клінік, і орієнтуємося виключно на професійну репутацію гостей запросили - вже два роки проводимо розслідування на тему системи охорони здоров'я. Тому на Клуб запросили головного імунолога Києва Федора Лапія та керівницю педіатричної служби приватної клініки Оберіг Анастасію Барзилович.

З зустрічі ми підібрали найпопулярніші питання та відповіді.

(Одразу вибачте за погане відео та звук - знімати вирішили в останній момент на прохання тих, хто не міг приєднатися до Клубу!)

Якщо лікарі не гарантують, що після щеплення все буде добре з дитиною. Навіщо тоді ризикувати?

 

Чи можна захворіти від вакцини?

 

Наскільки можна довіряти виробникам вакцин? Які вакцини кращі? 


 Яку вакцину проти поліомієліту обрати?

 

На що перевірити дитину перед тим, як вести на щеплення? Які є протипоказання?

 

Краще робити щеплення окремо по-одному чи всі одразу?

 

Чи захищає БЦЖ від туберкульозу?

Як вакцинувати недоношених дітей?

 

Всесвітня організація з охорони здоров’я попереджає про спалах захворюваності на кір. Що робити дітям, які ще без щеплень?

З першого листопада змінився календар щеплень - зникли деякі обов’язкові вакцини. До чого готуватися?

Чи треба вакцинуватися від краснухи вагітним?

 

Чи робити щеплення від грипу - і собі? І дитині?

Пропустили Медичний клуб? Чекаємо Вас на наступному. Зустріч запланували на 2-ге грудня в ресторації Культу Ра. А ось з темою ще не визначилися. Пропонуйте свою - пишіть у коментарях або на Facebook, і обираймо найцікавішу!

Краще розбираєтеся у цій темі? Дайте знати! Напишіть або коментар до цього матеріалу, або новий власний матеріал. Тільки разом ми по-справжньому розберемося куди піти, як захистити права, просвітитися та не хворіти. Найпопулярнішу пораду за підсумком місяця ми відзначимо цінним призом. Кнопка Додати матеріал чекає на Вас :)