Тепер вдома у"Свідомо"є виставка в під'їзді

Софія Кущ
26 листопада 2011р. 13:02

Тепер вдома у"Свідомо"є виставка в під'їзді

Сьогодні "Свідомо" відкрило нову виставку в під'їзді. На цей раз - у себе у нвдома, на Рейтарській, 21. Це наш новий дім.

Виставляємо молодого художника Дмитра Гладуна. Це "аматор", якщо так взагалі можна казати про художника. Дмитро працює ще й в скульптурі, та на цей раз ми зупинилися на його живописних творах. На виставці були не тільки репринти, але й оригінали картин Дмитра.

Дмитро Гладун
Дмитро Гладун

Гостей грів запашний Іван-чай від "Культу Ра" а музичний супровід створював на скрипці молодий музикант Карен Ваградян.


 

 Культурний центр "Pro Arts" запросив на виставку і своїх гостей, за що ми дуже вдячні нашому другу Дмитру Грамоданову.


 

Крім того, "Свідомо" започаткувало нову традицію - вручати на виставці особливий подарунок-відзнаку герою ношого часу. На цей раз ним став Олексій Тихонов, який поруч зі своїм домом закрив аптеку, що продавала наркотики. Олексій на згадку отримав картину Дмитра Гладуна з підписом.

Картина для героя нашого часу
Картина для героя нашого часу

Картини Дмитра тепер є у нашому під'їзді на першому поверсі, у холі. А також - на останньому, верхньому. Там, стеля скляна, тому при денному світлі можна добре роздивитися всі деталі композиції.

Загалом, можна підсумувати, що відкриття пройшло добре. Та, найприємніше - що всі картини Дмитра залишаються з нами! Тож, хто не встиг/не зміг прокинутися суботнього ранку - Просимо дуже до нас у під'їзд!

Спілкування на відкритті виставки
Спілкування на відкритті виставки

Оригінал чи репринт?
Оригінал чи репринт?