Міліціонер знову зірвав судове засідання

Катерина Моржецька
19 грудня 2011р. 12:51

Ранок понеділка. Під Печерським судом натовп. Скандують: «Юра ми з тобою! Свободу політв’язням!» Вже рік як судять Луценка. Трохи більше триває судове слухання зі справи податкового майданівця Сергія Костакова.  

Сьогодні відбулося чергове засідання. Учасники процесу чекали на появу свідка звинувачення  Сергія Чабанюка. Він один з восьми міліціянтів, що начебто бачив, як Костаков шкодив машину. Чабанюк вчетверте не з’явився на суд.

«Свідок Сергій Чабанюк отримав повідомлення суду про необхідність з’явитися на судове засідання за адресою місця роботи ще восьмого грудня, - повідомляє суддя Крістіна Тарасюк, -  Сьогодні він не з’явився без повідомлення причини».

Сьогодні ж суду на розгляд мали б надати речовий доказ – мобільний телефон Nokia XpressMusic. У ньому – відеозапис, що робив Костаков. На відео - начальник ТВМ – 4 Володимир Собченко ігнорує запитання Сергія «Чому ви не перекриваєте Інститутську, адже машини можуть пошкодити мітильгувальників?».  Начальник Шевченківського РУ, де зберігається доказ, запит суду проігнорував.

Суддя Тарасюк винесла рішення застосувати до свідка Сергія Чабанюка примусовий привід, а до Шевченківського РУ надіслати повторний запит.  На цьому  у судовому  засіданні оголосила перерву. Час та дату слухання буде повідомлено додатково.

«Ми плануємо подати клопотання про допит у залі суду свідків захисту – людей, які були на майдані у момент пошкодження автомобіля, - розповідає Сергій , - Ще хотілося б, щоб суд дозволив провести фотографічну експертизу відео, щоб остаточно розставити всі крапки над «і».  Але поки не допитають останнього свідка ми нічого робити не можемо. Суддя ж каже, що наші клопотання є порушенням порядку судового процесу».