Увечері приходьте на вечірку в стилі УПА

Максим Опанасенко
21 грудня 2011р. 13:12

Увечері приходьте на вечірку в стилі УПА

Ніколи не хотіли відчути себе масоном, якому відкриті двері туди, куди немає доступу іншим? Сьогодні у Вас є така можливість. О 19-й Club to be first на Московській перетвориться на “Територію Бандерштату”.

Що воно таке?

Розумна рок-вечірка в стилі Української повстанської армії. Розумна, тому що присутні гратимуть у інтелектуальну гру «Криївку», роздивлятимуться повстанську атрибутику та світлини, і слухатимуть «секретні» історії від екс-директора архіву СБУ Володимира В’ятровича.


 

Рок – тому що цього вечора етно-рокери Веремій покажуть свій перший кліп на пісню «Тихий гай». А ще запалюватимуть ТаРУТА, Самі свої, Іван Лузан, Illaria і Сергій Василюк з готично-фолкового гурту Тінь Сонця.

Якщо не захекаєтесь до закінчення усієї програми, то така можливість ще буде – до ранку в клубі будуть гоцалки, себто – дискотека, в етно-стилі. 

А тепер про масонство… Вхід до клубу умовно-безкоштовний. Вам потрібно буде здати 15 гривень на потреби упівської боївки. І тільки тоді Ви дізнаєтеся таємний пароль, за яким і пускатимуть у клуб:)