Суд амністував міліціонера-очевидця смерті Індила

Єгор Соболєв
23 грудня 2011р. 10:29

Суд амністував міліціонера-очевидця смерті Індила

Суддя Деснянського районного суду Києва Олексій Панасюк, який повторно розглядає справу про смерть студента Ігоря Індила в міліції, амністував одного з двох обвинувачених міліціонерів.

Амністію отримав Сергій Коваленко. Його звинувачували в тому, що він не перевірив на підставі чого був затриманий студент. Адвокати родини загиблого просили розслідувати, чому Коваленко, який в ту ніч наглядав за затриманними, не викликав швидку Ігорю, який кілька годин помирав на його очах. Але прокуратура не висунула звинувачення з цього приводу. Амністували Коваленка пославшись на те, шо в нього є п'ятирічний син. 

Камера спостереження зафіксувала як Коваленко відреагував на падіння Ігоря з лавки. Сам міліціонер стверджує, що він запитав у студента як він себе почуває, на що той відповів "Зашібісь". Інший затриманий свідчить, що після падіння Ігор навпаки хрипів та стогнав

На запитання "Свідомо" чи зробив би він щось інакше, якби знав чим все закінчиться, Коваленко відмовився відповідати. Він сказав лише "Я зараз на пенсії" на запитання чи збирається далі працювати у міліції. Суд продовжив розглядати справу про відповідальність іншого міліціонера - Сергія Приходька. Він затримав і привіз Ігоря до Шевченківської міліції. Батьки Ігоря підозрюють, що саме він зламав Ігорю череп. Прокуратура обвинувачує Приходька лише в тому, що він безпідставно затримав студента.

На фото - Коваленко (у синьому светрі) заслуховує рішення його амністувати