Доїжджайте до ВДНГ на метро

Катерина Моржецька
27 грудня 2011р. 13:45

Доїжджайте до ВДНГ на метро

11:30 – молода жінка намагається потрапити до нової станції метро "Виставковий центр": «Як це ще не можна йти? Я по телевізору бачила, що сьогодні відкривають! Я через вас на роботу запізнююсь!» Міліціянти не пускають її - п’ятдесяту станцію київського метро урочисто відкриває Микола Азаров.

Станцію збудували за рік. За даними голови КМДА Олександра Попова, "Виставковий центр" обійшовся в 750 мільйонів гривень. Станція продовжила синю Куренівсько-Червоноармійську гілку. «За останні півтора роки це уже четверта нова станція. Її збудували вдвічі швидше та за новими технологіями.  У вагоні не трясе та їхати дуже комфортно", - похвалився прем’єр–міністр, якого провезли у метро лише в оточенні світи.

На станції є окремий є ліфт для дітей на візочках та людей з обмеженими можливостями. На всіх покажчиках та табличках станції, є і англійський варіант тексту. Два виходи, але обидва - на протилежний від ВДНГ бік проспекту академіка Глушкова. Це зручно для студентів університету Шевченка, до воріт економічного корпусу - кілька десятків метрів. А от потрапити на іншу сторону - до входу на виставку - можна лише піднявшись нагору і діставшися до старого підземного переходу. «Погано, що немає прямого переходу», - підмітили перші відвідувачі. І до найближчих маршруток, що йдуть в бік Одеської площі, від нової станції  - кількасот метрів.


Попов перевіряє готовність станції за п`ять днів до відкриття

 Наступного року Азаров пообіцяв відкрити дві нові станції цього ж напрямку: «Іподром» та «Теремки».