Допоможіть студентам-медикам отримати дипломи

Максим Опанасенко
28 грудня 2011р. 12:17

Студенти приватного навчального закладу "Інститут екології і медицини", котрого у листопаді спочатку Державна акредитаційна комісія, а потім і Міністерство освіти, позбавило ліцензії на ряд спеціальностей, не можуть перевестися в інші навчальні заклади.

Причина, за словами студента, який звернувся з проблемою до "Свідомо", в тому, що ректор не приймає заяв студентів на відрахування за власним бажанням і не дозволяє видавати обхідні листи. Решта невдоволених студентів вже активно створює "групи опору" в Інтернеті. Вони не вірять в обіцянки Міносвіти перевести всіх студентів з анульованих спеціальностей в інші навчальні заклади і хочуть робити це самі.

Ректор інститут Салюта Михайло Юхимович
Ректор інститут Салюта Михайло Юхимович

"Сегодня ходили к ректору заявление по поводу отчисления подписывать, а он через черный вход убежал))) и как это называется??? а в его приемной еще и хамили, причем с таким сарказмом, мол пожалеете, вам хуже будет, что типа лицензия есть, но почему то нам ёё не показали (наверное это секретные документы))))... ужас, ждем до среды, а там в прокуратуру потопаем... и посмотрим кто будет смеяться последним..." - пише на освітньому форумі одна зі студенток Інституту.

Ми вирішили з'ясувати причини проблеми у самого ректора. Щоправда, на місці його не було. Жінка, що підняла слухавку, назвалася проректором з організаційної роботи Ольгою Анатолієвною. Проректор відкинула і анулювання ліцензії її навчального закладу, і наявність будь-яких заяв від студентів. Коли "Свідомо" почало вказувати на офіційні документи, проректор почала кричати і заявила, щоб ми не забирали її час.

Тому "Свідомо" звернулося з проханням розібратися до Міністерства освіти. Директор департаменту вищої освіти Ярослав Болюбаш пообіцяв "Свідомо", що про ситуацію вже знають і розберуться з проблемою. Також він заявив, що всі студенти точно будуть переведені в інші виші. Але допомогти студентам можна і самостійно - піднявши галас. Тож, всі хто має змогу - дізнавайтеся і пишіть про ситуацію в Інституті або ж робіть перепост цієї статті.