Навчіться знімати разом з PhotoCULT`ом

Катерина Моржецька
29 грудня 2011р. 12:52

Навчіться знімати разом з PhotoCULT`ом

Тепер ваші сімейні фото не будуть розмазаними та неякісними. Правильно фотографувати вас навчать у центрі фотографії PhotoCULTвідомі українські фотографи Олександр Ляпін та Вікторія Мироненко. Центр починає проект «Лекторій». У рамках якого – два курси:

«Художник з фотокамерою»

Курс читає Олександр Ляпін. Навчання триватиме  чотири місяці з січня по травень.  Далі ще місяць готуватимуть виставкуспільного проекту учасників групи та майстра. Заняття проходитимуть лекцій, самостійних і групових завдань. Займатиметесь по суботах з з 16-00 до 19-00 у групі з п’ятнадцяти людей. Можна замовити весь курс одразу, а можна відвідувати заняття лише деякі місяці. Тоді різнитиметься ціна. При сплаті всього курсу одразу ціна за місяць складатиме 280 гривень, а при сплаті помісячно: 360 гривень. Перше заняття відбудеться 14 січня о 16:00 за адресою вул. Горького, 4/6.

«Історія фотографії. Поглиблений курс»

Його читатиме Вікторія Мироненко. Організатори обіцяють нам унікальний цикл лекцій з історії фотографії. Навчання триватиме  чотири місяці з січня по квітень. Цикл включає висвітлення історичних подій та явищ в фотографії  і ознайомчі екскурси в історію візуальних мистецтв. Лекції проходитимуть тричі по суботах. Якщо платитимете за весь курс відразу, то ціна за один місяць – 150 гривень. Якщо ж бажаєте помісяно, то один місяць коштуватиме вам 200 гривень. Вартість разового відвідування складає 70 гривень.  Перше заняття відбудеться 14 січня о 13:00 за адресою вул. Горького, 4/6.

Встигніть зареєструватися до 10 січня за електронкою: education@photocult.com.ua із зазначенням свого імені та контактного номеру телефону. Оплата має бути внесена готівкою через координаторів майстерні, контактна особа -   Анна Гайдай (+38096975 92 85).