Як відсвяткувати День Соборності

Міла Артюх
20 січня 2012р. 14:21

Як відсвяткувати День Соборності

Святкування без політиків

Станьте ланкою ланцюга єдності патріотичних українців. Візьміть з собою державну символіку та приходьте на аполітичну акцію що, вже традиційно 22 січня відбувається на мосту Патона.

11:30 — Збір учасників

11:30 — 12:00 конкурс малюнків на обличчі

12:00 — 13:00 — початок об’єднання берегів посередині Дніпра. Учасники беруться за руки, утворюють живий ланцюг та символічний 30-метровий прапор України

13:00 — 13:15 — учасники співають гімн України і створюють «хвилю».

Святкування активно-спортивне

Патріотично налаштовані роверисти, вело-байкери та велосипедисти, як і минулого року зберуться для святкування Дня Соборності о 12:00 на Лівому березі мосту Патона. Прикрасивши своїх «залізних коней» синьо-жовтою символікою, вони проведуть святкові заїзди повз живого ланцюга пішохідних патріотів. Тож якщо ви та ваш велосипед готові до активного святкування, ця акція саме для вас.


 

Святкування з сучасними політиками

22 січня на Софійській площі «Об’єднана опозиція», а саме представники Фронту змін та БЮТ, збирають своїх прихильників для спільного святкування День Соборності. Акція розпочнеться о 12:30 спільною молитвою. В рамках заходу відбудеться мітинг українських опозиційних партій, на якому буде оголошено Угоду "Про спільні дії Об’єднаної опозиції України".


 

Святкування музичне (вуличний варіант)

О 17:00 на Майдані Незалежності відбудеться святковий концерт. Меломани зможуть насолоджуватись піснями гуртів «Мандри», «Скай», «ТіК», «Друга Ріка». Також чекайте на виступи співачок Джамали та Альони Вінницької.

Святкування музичне (теплий варіант)

У Національному центрі народної культурі музеї Івана Гончара о 16:00 розпочнеться святковий концерт за участі Олександра "Яреми" Ярмоли (гурт "Гайдамаки"), С. Василюка (гурт "Тінь Сонця") та гурту Тарути. Гостей святкуавання пригощатимуть кулішем та теплим глінтвейном. Адреса: вул. Лаврська, 19 ( колишня Івана Мазепи, 29).


 

"Однині народ український визволений могутнім поривом власних сил має змогу об'єднаними дружніми зусиллями всіх своїх синів будувати самостійну нероздільну Державу Українську...",- проголошує акт Злуки УНР і ЗУНР, що відбувалась 22 січня 1919 року.


Але цього року до Дня Соборності українці вперше відзначатимуть і День Свободи, що в цілях "політичного знебарвлення" перенесли з 22 листопада. І це є ще одним чудовим приводом відзначити цей день патріотично та активно.