Відсвяткуйте День Студента

Максим Опанасенко
24 січня 2012р. 10:40

Відсвяткуйте День Студента

Так вже сталося, що саме 25 січня (12 січня за старим стилем) 1755 року, в день іменинниці Тетяни,  імператриця Єлизавета підписала наказ «Про створення Московського університету». Власне, це і стало початком однієї величезної гулянки під назвою «День студента». І «Свідомо» дізналося – де і як його відсвяткувати – весело і, що головне для студента, дешево:)

День студента. Їстівний варіант 

Для кафе, ресторанчиків і пабів День студента – один з найприбутковіших. Тому вони легко роздають знижки на право і наліво, щоб зібрати якомога більше відвідувачів.

Тож, в середу ресторанчик Текіла Хаус на Спаській, 8а всім Таням буде роздавати коктейлі «Маргарита», а всім студентам (при демонстрації студентського квитка) – мінус 25% на все меню.

 
 

Трохи менше – мінус 20% на все – студентам подарує Лакі Паб на Червоноармійській, 13. Пицерія «Бабене» на Кутузова, 187 всім студентам і всім Тетянам дасть -50% на всі напої з бару.  А  кафе Люди Casual Food на Червоноармійській, 5 всім Таням роздаватиме по пляшці шампанського Prosecco. Тож, хапайте свої студентські, збирайте знайомих Тань і йдіть в рейд по кафешках.

День студента. Танцювальний варіант

Нічні клуби зацікавлені у напливі молоді не менше за паби і пабчики, тому і роблять 25 січня купу тематичних вечірок.

Так, Салліван Рум на Прорізній, 8, хоч і не зробив вхід безкоштовним (35-50 гривень), зате на вході всім наливатиме чарку горілки чи стакан шампанського. А до 1-ї ночі наливатимуть на барі ще і ще зі знижкою 25% для студентів.


 

Алко атмосферу доповнюватимуть Dj Koma Junior, Dj Original B, Dj S.Mankovsky і Dj Alex Impreza. Початок о 23-й.

Паті Рум на Червоноармійській, 53 взагалі збожеволіли і в цей день зроблять безкоштовний і вхід і всі напої в барі для дівчат – при чому, реально всі напої які є в барі, в тому числі і коктейлі, будуть роздавати прекрасній половині просто так. Чому ця щедрість не торкнулася чоловіків – невідомо. Для них вхід буде коштувати аж 300 гривень. Початок о 23-й.


 

Ну а Крістал Холл на Дніпровському узвозі, 1 буде розважати відвязними діджеями - Artem NEBA & Koma Junior & Mc DYM, Tally Vega, Lil'Sun, DJ Kauyn, Alex Fresh, арт-шоу Марини Пащенко і показом модних речей від молодих українських дизайнерів. Ну а фішкою вечора стане фраза «Шара, прийди». Сказавши її, на барі Ви отримаєте «шаровий» коктейль:)

День Студента. Музичний варіант

А от організатори концертів вирішили пожертвувати Днем Студента заради іншого важливого для музики дня – Дня Народження Володимира Висоцького. І якщо Ви зовсім не проти хриплих басів, душевних текстів «про життя» і атмосфери сигаретно-димової завіси, то йдіть на одну з ключових андеграундних концертних площадок.

О 21-й почнеться концерт у Роут 66. Тут барда згадуватиме шоу-мен, гонщик, а віднедавна ще й блюзовий співак Олексій Мочанов разом зі своїм гуртом Indianapolis. Вхід вільний.

В Докер Пабі все теж почнеться о 21-й. Тут вже гратиме Сергій Джигурда в супроводі гурту «Розмарі». Тематика все та сама – пісні Висоцького. Вхід сюди вже платний – 50 гривень.

День Студента. Варіант свідомий

Відсвяткувати можна і з користю для себе. Наприклад, піти на вже традиційну «Ніч еротичної поезії» братів Капранових в книгарню «Є» на Лисенка. Близнюки представлять книгу з однойменною назвою, а секс-символ української літератури Дмитро Лазуткін, зірка еротичної поезії Леся Ликеренко, експресивна Леся Мудрак й імпозантний Сергій Пантюк читатимуть хвилюючі еротичні вірші. Вхід вільний, початок о 18-й:)


Або ж можна піти в «Політ.юа» на зустріч з легендарним теле і радіожурналістом Миколою Вереснем. Тут можна буде і послухати, і посперечатися, і про майбутнє України подискутувати. Вхід вільний, початок о 19-й.

І нехай для всіх нас... ПРИЙДЕ ШАРА:)))