Навчіться з психологом писати дитині казки

Маша Землянська
3 лютого 2012р. 17:31

Навчіться з психологом писати дитині казки

«Для мене було відкриттям, коли чітко «за інструкцією» по створенню казки, мої діти позбавилися страху темряви. Ніколи б не повірила, що це працює так швидко і що у мене одразу вийде».

Ось так закінчилася зустріч Медичного клубу Свідомо з Катериною Єгорушкіною для киянки Олени Нікітіної. Молода, але від того не менш професійна психолог та казкатерапевт Катерина почала писати лікувальні казки для малят два роки тому. За цей час стала авторкою проекту «Майстерня Казки «Синій Птах»», серії «Музична казкотерапія для малят». В її арсеналі збірка казок «Музична подорож Золотого Каштанчика», «Будиночок з води» та «Країна Сніговія», що вийшла у співавторстві зі Стефаном Недерицею.

«Свідомо» запросило казкарку на засідання Медичного клубу. Катерина, як і обіцяла - розказала, а головне навчила створювати справжню терапевтичну казку для дітей.

Спробуйте і у Вас обов’язково все вийде

Катерина впевнена, що сучасні казки як яскрава обгортка витамінок - головне в середині. До речі, казкотерапевт разом з видавництвом Грані-Т, вже запланували випустити цілу серію лікувальних казок.

Хочете до нас на Медклуб? Чекаємо на Вас. Наступну зустріч запланували на 18-е лютого в ресторації Культ Ра. Говоритимемо про здорове харчування. Наші друзі з Культ Ра пообіцяли майстер-клас від шеф-кухаря Таїсії Вдовиченко.