Позбудьтесь старого одягу на dress crossing

Міла Артюх
7 лютого 2012р. 12:42

Позбудьтесь старого одягу на dress crossing

8 лютого на кораблі "Кают-компанія"  відбудеться dress crossing (ярмарок-вечірка обміну одягом) "Вещизм". Сама ідея обміну одягом дуже корисна, адже люди не лише економлять на купівлі нових речей, а радують своїм "непотребом" інших.

Це вже третій "Вещизм", який проводиться у Києві. У минулих заходах приймали участь до 50 людей, завтрашня ж вечірка буде наймасовішою - більше 200 учасників.


Правила участі прості: модники та модниці приносять з собою одяг, аксесуари або взуття, які не шкода віддати, хоча вони мають гарний та пристойний вигляд. Усі принесені речі сортуються на дві категорії: одяг та взуття + аксесуари. Далі незалежно від кількості принесених речей усі як у коммунізмі - розбирають те, що подобається по потребі.

"В результаті усі щасливі, ображених не буде. Окрім того, на гостей вечора чекатимуть пригощання та вечірка. Назаходітакож буде можливістьвзяти участьвблагодійностіта допомогтиу зборі коштівналікидляКиївськогоцентрудитячоїгематологіїОхмадиту.У насбудестоятигарнабанкувякуможнасміливокластигроші",- обіцяє організатор Ольга Антонова.

фото з минулих вечірок
фото з минулих вечірок "Вещизм"

"Свідомо" розшукало молоду панянку Олену Мукосій, яка вже має досвід участі у dress crossing.

"Минулого року за 50 гривень вхідного квитка, я наміняла за непотрібні светри собі ретро-спідниці та сукні. У dress crossing тоді брали участь і студентки і жінки пенсійного віку. Тематика одягу тоді була "зимова", а усі речі оцінювались по категорії "брендова річ" "звичайний одяг". За одну "брендову" - можна було виміняти дві "звичайні" речі",- розповідає Олена.

На вечірці "Вещизм", що відбуватиметься на палубі корабля "Кают-компанія" розділу одягу та вираховуванню, хто скільки приніс не буде. Початок заходу о 19:00, з 20:30 розпочнеться сам обмін одягу та примірки.фото з минулих вечірок
фото з минулих вечірок "Вещизм"

"На даний момент заявки на участь надіслали 240 людей. Звичайно фейс-конторлю не буде, і всіх хто не встиг зареєструватись ми все одно радо приймемо",- розповідає організатор заходу Ольга Антонова. Окрім обміну одягу гостей чекає вечірка для пригощання - справжнє поєднання приємного та корисного.

Для участі радимо вам зареєструватись на сторінці події у Facebook, та записати адресу вечірки: вул. Набережно-Хрещатицька ,10-б, причал № 2, квиток на захід коштує 40 гривень.

Наміняйте собі щось модне та тепле!