Зустріньтеся з мистецтвом у під’їзді на Ревуцького

Софія Кущ
20 лютого 2012р. 15:21

Зустріньтеся з мистецтвом у під’їзді на Ревуцького

У п'ятницю, 24 лютого, о 19:00 у єдиному під’їзді будинку номер 42-А, на вулиці Ревуцького відкриватимемо дебютну виставку художниці Іри Качкалди

Про художницю:

Іру з 15-ти років тягнуло малювати, майже фізично, як зараз згадує. Але батько Ірини професійно розвивати цей талант не пустив. Мовляв, що це за професія – художник? Тому вона закінчила Аграрний університет ("Фінанси і кредит"). Та сьогодні за спеціальністю Іра не працює, зате постійно малює.


 Іра Качкалда ще в якості гості на виставці в під'їзді

У програмі відкриття:

Ірина сама розповість про свої роботи мешканцям під’їзду, кожен з яких отримав персональне запрошення на п’ятничну виставку. Скрипаль Карен Ваградян подарує усім музику, яка ніколи не лунає в під’їздах (поки що, зауважимо). Репринти картин Іри Качкалди залишаться прикрашати стіни під'їзду і надалі. А ще на усіх мешканців чекають подарунки від друзів "Виставки в під'їзді".

Наше Дерево від "Нашої води"

"Наша вода" подарує під'їзду Наше Дерево. Чи розростеться воно – залежить від мешканців під'їзду. Ми вважаємо, що дім кожного – це не лише його квартира, а й під'їзд, ліфт, двір, дитячий майданчик – та весь простір навколо. Для поливання Нашого дерева "Наша вода" залишить запас очищеної питної води, на створенні якої компанія спеціалізується.


 

Чаювання від "Культу РА":

"Культ Ра" завжди делегує на відкриття виставки кельнера Івана. Окрім солодощів, з Іваном традиційно приїде гігантський термос "Іван-чаю". За спостереженням "Свідомо", цей гарячий напій сприяє справжньому коханню та громадянський активності.

Не соромтеся, приходьте!)