Дивіться марафон "Віктор Янукович.Два роки умовно"

Максим Опанасенко
27 лютого 2012р. 13:09

Дивіться марафон "Віктор Янукович.Два роки умовно"

О 14-й стартував інтернет-марафон "Віктор Янукович. Два роки умовно".

Ініціатором і батьком цього проекту є відомий журналіст "Української правди" і "ТВІ" Мустафа Найєм. Разом з ним в "Четвертій студії" працюватимуть власкор "Еха Москви" у Києві і редактор "Великої політики" з Кисельовим Сакен Аймурзаєв, заступник головного редактора видання «Коммерсантъ –Україна» Валерій Калниш, журналістка 5-го каналу Тетяна Даниленко, журналістка СТБ Наталія Соколенко, екс-ведучий 5-го каналу Роман Скрипін та координатор бюро журналістських розслідувань "Свідомо" Єгор Соболєв.

Серед запрошених - жодного політика. Це принципова позиція організаторів. Гостями марафону будуть правозахисники, активісти, письменники і журналісти - Євген Сверстюк, Олександр Пасхавер, Дмитро Стус, Юлія Мостова, Василь Шкляр, Оксана Забужко, Олексій Мустафін, Юрій Винничук, Максим Саваневський та інші. Говорити вони будуть про Україну сьогодні і про її можливостішанси змінитися на краще.

Фішкою, а заодно і символом марафону стане місце його проведення - театр "Дах". А конкретніше - металева клітка, в якій "дахівці" грають свого знаменитого "Едипа".


Дивитися марафон можна тут:

Теги: