Не пропустіть Тиждень італійського кіно

Міла Артюх
28 лютого 2012р. 9:45

Не пропустіть Тиждень італійського кіно

У останній день зими, 29 лютого в українських містах розпочинається щорічний фестиваль найкращих італійських кінопрем’єр року – “Тиждень італійського кіно”. Мультижанрову добірку п’яти фільмів з країни Цезаря, Фелліні та Prada переглянуть у Києві, Одесі, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Запоріжжі, Чернівцях та Вінниці.

Організаторами фестивалю виступили компанія-кінодистрибютор “Артхаус Трафік” та Інститут італійської культури в Києві. Італійське кіно у форматі окремого фестивалю в Україні презентують вже вдруге. Перший "Тиждень італійського кіно" проходив у листопаді 2010 року і також представляв українцям п'ять кінострічок.

Цього року у столиці фільми демонструватимуться у кінотеатрі Київ. Відкриє фестиваль провокаційна італійська трагікомедія від режисера Нанні Моретті «Habemus Papam».

                                                         У нас є Папа

                                                       (Habemus Papam)Новообраний Папа Римський переживає гостру екзистенційну кризу прямо на порозі балкону, з якого йому належить привітати свою паству. Радники-кардинали не в змозі зарадити комплексу неповноцінності нового Папи, тому на допомогу кличуть відомого психоаналітика - між іншим, затятого атеїста.
 

                                                Білий простір

                                              (Lo spazio bianco)Марія - вчителька з Неаполя, самостійна й сильна жінка, що живе сама по собі, проте в оточенні друзів та коханців. Одного разу епізодичний роман обертається вагітністю, і вона вирішує залишити дитину. Коли її дочка народжується недоношеною, кольоровий та гамірний світ Марії перетворюється на пустий білий простір, сповнений лише нестерпним очікуванням.
 

                                            Кого я хочу більше
                                              (Cosa voglio di piu)


Анна живе зі своїм хлопцем, який хоче серйозних стосунків - проте їй здається, що вогонь між ними вже згас. І ось, коли неї з’являється бажання звити родинне гніздечко, в неї зав’язується несамовитий роман з одруженим колегою. Пристрасний любовний багатокутник ставить головну героїню перед вибором: затишне та надійне домашнє вогнище або пристрасть.

                                                Холості постріли                                                    

                                                   (Mine vaganti)


 

По-італійськи бурхливо-емоційна комедія про молодого гея, котрий змушений прийняти на себе правління родинним бізнесом після того, як новина про те, що його старший брат - також гей, відправляє їхнього батька у лікарню з серцевим нападом. Українська прем’єра фільму відбулась у липні 2011 року на Одеському міжнародному кінофестивалі.

                                                         Та й нехай

                                                    (Qualunquemente)


 
Нечистий на руку бізнесмен, цінитель пишних дам, білих костюмів та “дольче віта”, повертаючись з тривалої відпустки дізнається, що в його краях завели нову моду - дотримуватись законів. Тому, після тяжких роздумів, він починає свій шлях до великої політики. Тонка та дотепна пародія на найсуперечливішого політика Італії – Сильвіо Берлусконі.

Кіносеанси відбуватимуться виключно ввечері Усі фільми  окрім «Habemus Papam», що буде йти з субтитрами, дубльовані українською мовою. Ціна квитків 40 гривень.

Теги: Кінотетр Київ , Київ , Італія , Фестиваль , Кіно

Подія за темою

Білий простір
Білий простір
31.12.2050 - 01.01.1980
Кого я хочу більше
Кого я хочу більше
31.12.2050 - 01.01.1980
Холості постріли
Холості постріли
31.12.2050 - 01.01.1980
Та й нехай
Та й нехай
31.12.2050 - 01.01.1980