Роздивіться, що у Вас в холодильнику

Маша Землянська
29 лютого 2012р. 10:45

Роздивіться, що у Вас в холодильнику

Чому каша - це корисно, а от з м’ясом треба бути обережнішим? Чому прозора на перший погляд вода - насправді брудна? Послухайте, якої думки спеціалісти.

На зустрічі Медичного клубу Свідомо ми говорили про здорове харчування. Запросили Олександру Кириленко з центру серце Достомед. Так, Олександра кардіолог, але вже багато років професійно консультує як лікар-дієтолог і переконана - всі наші проблеми від того, Що, а головне - Як ми їмо.

«Збираю милого на роботу - яблуко, банан і горіхи. Все, тепер я спокійна, після ситного сніданку на такому здоровому пайку він протягне без усіляких гамбургерів і тістечок», - ділиться сімейним досвідом лікар. - «Більше зернових, поменше засмаженого м’яса, овочі, фрукти... ну добре, зовсім трохи солодкого і життя стане прекрасним».

Але яка здорова їжа без чистої води? Як воду з-під крану зробити корисною нам розказувала спеціаліст з якості води Євгенія Зінченко.

Закріпляли почуте ми салатиком. Шеф-кухар КультРа Таїсія Вдовиченко показала, як зі звичайних бринзи та гарбуза - зробити кулінарний шедевр. Хто прийшов мали нагоду ним поласувати.

До речі, на вихідних 3-го та 4-го березня в Центрі сучасного мистецтва «М17», що на Горького, 102 пройде фестиваль здорової їжі «Best Foods Fest». Організатори обіцяють майстер-класи світових кулінарів, дегустацію кулінарних шедеврів, лекції дієтологів та психологів. Але, на відміну від Медклубів Свідомо, фестиваль платний - квитки від 250-ти гривень.

Хочете до нас на Медклуб? Наступного разу говоритимемо про дитячу психологію. Якщо маєте пропозиції щодо тем - пишіть у коментарях чи на Facebook, обиратимемо разом найкращу.