У понеділок прийдіть на акцію проти реклами тютюну

Софія Кущ
3 березеня 2012р. 17:36

У  понеділок, 5 березня, о 13 приходьте на акцію проти реклами тютюну "Підпис, який рятує життя". Акція буде на Банковій 11, під стінами Адміністрації Президента.

Лікарі, педагоги, священики, спортсмени – звернуться до Президента України з вимогою нарешті заборонити рекламу тютюну. І підписати закон № 5164 (щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів). Учасники передадуть в Адміністрацію кулькові ручки як символ того, що цей важливий закон не може залишитися без підпису. Кожна ручка символізуватиме тих, хто увесь цей час підтримує закон про заборону реклами сигарет. Це – Міністерство охорони здоров’я, Всесвітня організація охорони здоров’я, Світовий банк. Священики, лікарі, вчителі, як і 70% населення України, підтримують заборону реклами сигарет.  

А ще учасники акції принесуть збільшені копії підпису Віктора Януковича з коментарем "Підпис, який рятує життя". Організатором акції є Коаліція громадських організацій та ініціатив "За вільну від тютюнового диму Украіну".