БЮТ вигнав 7 депутатів за Податковий кодекс

Максим Опанасенко
2 грудня 2010р. 17:50

Блок Юлії Тимошенко виключив зі свого складу 7 народних депутатів

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба БЮТ.

Семеро депутатів – Микола Баграєв, Олександр Буряк, Петро Гасюк, Євген Сігал, Михайло Соколов, Таріел Васадзе, Сергій Власенко проголосували за закон про Податковий кодекс з поправками президента Віктора Януковича. За це, за повідомленням, їх і позбавили приналежності до Блоку на зборах фракції одразу після голосування за нову редакцію закону.

Голова фракції Блок Юлії Тимошенко Іван Кириленко заявив, що фракція «БЮТ-Батьківщина» не голосувала за поправки президента до Податкового кодексу, оскільки на їхню думку пропозиції глави держави не враховують ті задачі, які перед парламентарями поставив малий бізнес - введення 5-річних податкових канікул і спрощення адміністрування податків.

Тепер в Блок Юлії Тимошенко входить 114 депутатів.

Ухвалений два тижні тому Податковий кодекс обмежує право групи підприємців, зокрема юристів, бухгалтерів, продавців бензину, цигарок та алкоголю, Інтернет-магазинів використовувати спрощену систему оподаткування і платити єдиний податок. Він також підвищує єдиний податок, що зараз не перевищує 200 гривень для підприємців у великих містах.

Невдоволені таким розкладом справ підприємці влаштували в різних містах акції протесту. Найбільший – з 22 листопада на Майдані Незалежності в Києві. Їм вдалося домогтися від Президента накладення вето на закон.

2 грудня Рада проголосувала за закон про Податковий кодекс з поправками президента. В ньому зберігається єдиний податок для підприємців в розмірі 200 гривень і знімається обмеження на перелік професій, які можуть працювати за цією спрощеною системою.