Дізнайтесь, де у Києві позасмагати

Маша Землянська
2 травня 2012р. 13:48

Дізнайтесь, де у Києві позасмагати

Якщо на травневі свята Ви відкрили «шашлично-лісовий» сезон, то на наступні заплануйте відкриття пляжного. Може купатися багато хто таки не наважиться - попри спеку вода прогрітися ще не встигла, а от позасмагати в самий раз.

"Свідомо" підібрало кілька пляжів в різних куточках Києва.

Гідропарк

Зона відпочинку «Молодіжна» на острові «Долобецький». Популярна через чистий пісок, який завезли в 2012 року. На території два спортивних майданчика, фонтанчики із питною водою, кабінки для переодягання, багато тапчанів, шезлонгів та парасольок. За пляжем наглядають медики та рятувальники.

Зона відпочинку «Венеція». На території є кілька наметів, встановлений фонтанчик із питною водою, а також кафе. Обладнаний майданчик для пляжного футболу, 2 майданчики для баскетболу (закритий — для змагань і відкритий —  для усіх). До зони відпочинку примикає тренажерне містечко. Поруч з пляжем – дерева і тінь, багато шезлонгів, тапчанів та парасольок. Є кабінки для переодягання.

Зона відпочинку «Довбичка» знаходиться на південно-східному узбережжі  Труханового острова. Це  місце обрали для відпочинку київські нудисти.

Зона відпочинку «Дитяча». Тут один з найчистіший пляжів столиці. На території дитячий та спортивний майданчики, два фонтанчики із питною водою, кабінки для переодягання, багато тапчанів, шезлонгів. На території працюють кілька кафе, щоправда не всі ще відкриті.

Набережні

Зона відпочинку «Русанівська коса» знаходиться на Русанівській набережній біля Русанівського каналу. Є кабінки для переодягання, тапчани, лежаки, а також кафе.

Зона відпочинку «Березняки» знаходиться на Дніпровський набережній, біля мосту Патона. Озеро має декілька джерел, тому прохолодне та глибоке. Є переодягальні та кафе.

Оболонь

Зона відпочинку «Наталка», що на початку вулиці Приречна поряд зі станцією метро «Мінська». На території медики та рятувальники. Є кабінки для переодягання, тапчани, кафе, атракціони, пункт прокату човнів і катамаранів.

Зона відпочинку «Вербна». Сюди можна приїхати з Троєщини або за 15 хвилин дійти від Петрівки. На пляжу є три фонтанчиками із питною водою, кабінки для переодягання. Можна взяти на прокат катамаран або човен. Є місця для рибалки і пікніків.

Зона відпочинку «Пуща-Водиця» - єдина озерна зона відпочинку, віддалена від спальних районів, у санаторній лісовій зоні. На території є тапчани, лежаки, кабінки для переодягання, пункт прокату човнів і багато простору для прогулянок.

Святошино

Зона відпочинку «Святошин». Тут можна організовувати пікніки для відпочинку всією родиною. Для безпеки працюють медики та рятувальники.

Дарниця

Зона відпочинку «Сонячна» на березі озера Сонячне, що на вулиці Ревуцького. Тут є романтична «кам’яна» набережна. Для любителів активного відпочинку працює прокат човнів і катамаранів. Поруч кафе, ресторани, кабінки для переодягання, біотуалети та фонтанчики.

Зона відпочинку «Осокорки» біля Південного мосту, недалеко від проспекту Бажана. Легше діставатися до пляжу від метро «Славутич» і пройти пішки до Дніпра.

Голосієво

Зона відпочинку «Галерна» на березі затоки Галерна, що по вулиці Набережно-Корчуватська. Є кабінки для переодягання, фонтанчики з водою, кафе, кіоски. Дістатися можна від метро метро «Видубичі» маршруткою 193к до зупинки «Перевал корчений», а потім пішки до Галерної затоки.

Троєщина

Зона відпочинку «Троєщина» знаходиться у затоці річки Десенка. Є кабінки для переодягання, волейбольна площадка та турніки.

Зона відпочинку «Чорторий» знаходиться на території парку Дружби Народів. Є дитячий та спортивний майданчики, 12 кабінок для переодягання, два навіси для тіні, фонтанчика з питною водою. Поряд кафе.

Фото з сайту ТСН, карти з сайту КП Плесо

Теги: Київ