Мати запорізьких паламарів просить захисту.

Володимир Лесик
8 травня 2012р. 13:02

 

Вчора, 7-го травня 2012 року, о 12.00, під стінами Адміністрації Президента України Асоціація захисту прав громадян України провела акцію протесту. Учасники акції звернулися до Президента України із проханням взяти під особистий контроль та ініціювати у Верховній Раді України створення Тимчасової слідчої комісії з криминальної справи по вибуху у Свято-Покровському храмі (м.Запоріжжя), яка серед спільноти та в ЗМІ набула назви «справа паламарів». 

Також учасники акції стурбовані тим, що в державі за 2 останні роки у різних містах України відбулось 7 терористичних актів.  В їх результаті загинуло дві людини та більше трьох десятків отримало тілісні ушкодження різного ступеня тяжкості. Пікетувальники також наголосили на тому, що по 5-ти справах слідство досі не встановило винуватців, а по вибухах у Макіївці та Запоріжжі (вибух у Свято-Покровському храмі) до відповідальності «призначили» «цапів-відбувайлів».

До учасників акції вийшов представник Адміністрації Президента, який вислухав пікетувальників, отримав від них звернення та в присутності журналістів пообіцяв, що з боку  Адміністрації Президента буде прикладено максимальних зусиль для вирішення проблем, з якими учасники акції звернулися до Президента України Віктора Януковича.