Побувайте вночі в музеї

Софія Кущ
18 травня 2012р. 11:40

Побувайте вночі в музеї

Весь день вхід до державних музеїв буде вільний. Так святкують 18 травня Міжнародний день музеїв. 

Що готує Національний художній музей

Спеціально до свята, він презентує у п'ятницю міжнародний проект "Культурний вантаж" (початок о 18). У суботу є нагода побувати у музеї вночі. В ніч з 19 на 20 травня буде "Ніч музеїв 2012". Гаслом цього року є "Музеї в мінливому світі. Нові виклики, нове натхнення". О 8 вечора у Національному художньому музеї почнеться зустріч з українськими "андеграундистами" 80-тих. Перформанси проведуть драматург і художник Лесь Подерв'янський, музикант і поет Максим Добровольський (він більш відомий як Макас) і учасник ARSENALE 2012 Андрій Кузькін. Двері музею будуть відкриті аж до 23-тьої. Вхід, звичайно ж, вільний.

Національний музей українського народного декоративного мистецтва

У п'ятницю, тут буде програма "День народження в музеї" (презентації інтерактивної екскурсії, ігор, танців та майстер-класів). О 13 буде розпис еко-торбинок. О 17 буде майстер-клас з гончарства (гончарне коло). Адреса - вул. Лаврська, 9.

Музей сучасного мистецтва

До святкування приєднається і Музей сучасного мистецтва (Глибочицька, 17). У п'ятницю, 18 травня, тут стартує проект "Червоні вітрила".


 

Тематика - морська. Це будуть картини, інсталяції і мелодії про море, моряків та човни. Крім того, можна буде скуштувати свіже пиво в музейній таверні. Початок о 11 ранку (все буде приблизно до 19). У суботу та неділю (19 та 20 травня) у Музеї сучасного мистецтва буде Літературна вітальня "Булгаковський фестиваль". Вас Нас чекають тематичні бесіди "Невідомий Булгаков", "Жінки, яких любив Мастер", вікторина від Кота Бегемота і Азазелло. Розповість про Булгакова мистецтвознавиця і письменниця Володимирська Анна, а романси виконає студентка Національної консерваторії Дар'я Миколенко.
Почнеться все о 17, вхід - 50 гривень.