Випробуйте нову соціальну мережу від Microsoft

Максим Опанасенко
22 травня 2012р. 11:00

Випробуйте нову соціальну мережу від Microsoft

Компанія Microsoft запустила нову соціальну мережу So.cl.

Ні офіційного релізу, ні презентації сервісу компанія не робила. Лише заявила - конкурувати з гігантом Facebook вони не збираються. Доказом цьому є реєстрація в новій мережі - зайти туди можна за вже існуючим акаунтом у Facebook чи Windows Live. 

За даними розробників, соцмережа орієнтована в першу чергу на студентів. Головна її особливість - "відкритий пошук" - юзер може шукати зображення чи посилання в мережі і демонструвати їх своїй френд-стрічці. Якими результатами ділитися, а які приховати - вирішувати Вам. Друга особливість - "відео-вечірка". Намагаючись максимально мультимедіазувати своє дітище, програмісти створили можливість додавати відеоролики в чергу програвання і колективно (усією френд-стрічкою) їх переглядати. Третя особливість - спеціалізований пошук людей за інтересами. Тобто, Ви можете легко сформувати суто музичну або суто наукову спільноту, відфільтрувавши сторінки людей, котрі мають схожі з Вашими захоплення.

Мережа зараз працює в експериментальному режимі, випробовуючи навантаження. Тому, якщо з першого разу зайти і все роздивитися не вийде - спробуйте трішки пізніше.