Як поділила землю Київрада 24-го травня

Маша Землянська
24 травня 2012р. 17:49

24-го травня Київрада вирішила, яку землю у киян забрати, яку віддати в оренду чи дозволити приватизувати. А яку землю повернути.

Голосіївський район

Землю віддали:

- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кулішенку Миколі Юрійовичу на вулиці Жулянській, 1-А для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19322). Дозволили розробляти проект.

- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Госпкомобслуговування» на вулиці Будіндустрії, 9 для експлуатації та обслуговування виробничо-складських будівель та споруд (К-19473). Дозволили розробляти проект.

- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» від вулиці Моторної по проспекту Науки до Столичного шосе для будівництва транспортної розв'язки (ІІ черга) (К-19509). Передали землю.

- Про передачу громадянину Гузьку Івану Федосійовичу у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вулиці Краматорській, 16 (А-10372). Передали землю.

- Про передачу громадянину Полякову Володимиру Андрійовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Лазурній, 14-А (А-9484). Передали землю.

- Про передачу громадянці Друченко Галині Іванівні у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вулиці Гвардійській, 25 (А-5598). Передали землю.

- Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.03.2002 №392/1826 «Про передачу громадянам, членам садівничого товариства «Блакитна затока» Харківського району, земельних ділянок для ведення садівництва та садовому товариству «Блакитна затока» Харківського району земель загального користування і про погодження садовому товариству «Блакитна затока» місця розташування колективного садівництва на острові Водників у Голосіївському районі» (А-13581). Зміни підтримали.

- Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 26.04.2011 №05/4-240-вих-11 на рішення Київської міської ради від 09.07.2009 №957/2013 «Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Міськжитлобуд» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлової забудови з об'єктами інфраструктури для обслуговування населення та паркінгом на вулиці Цимбалів Яр, 31 (А-18897) (2 проекти, 2-й проект - альтернативний). Протест відхилили.

Залишили киянам:

- Про поновлення акціонерному товариству холдинговій компанії «Київміськбуд» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з підземним паркінгом на вулиці Горького, 103 (А-19209). Оренду не продовжили.

- Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ІСТЕРН-ТРЕЙД» договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) для організації продовольчого ринку з об'єктами громадсько-побутового обслуговування на проспекті Академіка Глушкова, 32-38, 28.02.1997 №79-5-00012 (А-19733). Оренду не продовжили.

- Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового комплексу з соціальною інфраструктурою та підземним паркінгом на вулиці Велика Кільцева, 1-А (А-19328). Оренду не продовжили.

Дарницький район

Землю віддали:

- Про передачу громадянину Ковалю Віктору Павловичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Березнева, 36-А (А-6282). Передали землю.

- Про передачу громадянину Чепурку Степану Івановичу у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вулиці Нижній Вал, 1 (А-11863). Передали землю.

- Про передачу громадянці Горідько Світлані Вікторівні, члену садівничого товариства «Інвалідів ВВВ» Харківського району, у приватну власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вулиці Садова, 3, ділянка 15-а (А-9250). Передали землю.

Деснянський район

Землю віддали:

- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Селена-плюс» на вулиці Червоноткацькій, 78 для реконструкції та обслуговування виробничого корпусу (К-17140). Дозволили розробляти проект.

- Про передачу громадянам, земельні ділянки яких підлягають перенесенню з траси будівництва Подільського мостового переходу через Дніпро, у приватну власність земельних ділянок для дачного будівництва на вулиці Радистів (А-19915). Передали землю.

- Про поновлення закритому акціонерному товариству «Дніпровська пристань» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-розважального центру та паркінгу у 26-а мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина-Троєщина у Деснянському районі м. Києва (А-18673). Оренду продовжили.

Залишили киянам:

- Про надання Деснянській районній державній адміністрації земельних ділянок для реконструкції паркової зони у четвертому мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина-Троєщина у Деснянському районі м. Києва (А-18940). Землю віддали під облаштування та обслуговування паркової зони.

- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Преско-В» та товариству з обмеженою відповідальністю «Кронос» на вулиці Космонавта Волкова, 2-А для обслуговування та експлуатації офісних приміщень (К-19527). Не дали дозвіл на розробку проекту.

Дніпровський район

Землю віддали:

- Про продаж земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Діапазон-Максимум Банк» для будівництва, експлуатації та обслуговування будівлі банку на проспекті Юрія Гагаріна, 17-В (Є-1064). Землю продали.

Залишили киянам:

- Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Громадській організації "Київське міське добровільне товариство голубоводів та любителів декоративних курей "ПТАХІВНИК" на вулиці Сиваська, 1-Ж для будівництва клубу та пташиного ринку (К-19738). Відмову на розробку проекту підтримали.

Оболонський район

Землю віддали:

- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Трістар-Сіті" на вулиці Полярна, 12 для експлуатації та обслуговування складських приміщень (К-16687). Дали дозвіл розробляти проект.

- Про передачу публічному акціонерному товариству «Акціонерний комерційний банк «КИЇВ» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі банку на проспекті Оболонському, 18 (Д-2651). Землю передали.

- Про надання дочірньому підприємству Державної компанії «Укрспецекспорт» - Державному госпрозрахунковому зовнішньо-торговельному підприємству «Спецтехноекспорт» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на проспекті Московському, 7 (А-1195). Надали землю.

- Про передачу земельної ділянки Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації для будівництва, експлуатації та обслуговування загальноосвітньої середньої школи в мікрорайоні житлового масиву «Оболонь» на проспекті Героїв Сталінграда, 10-В (Д-6190). Надали землю.

- Про передачу громадянину Батюку Анатолію Васильовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Макіївська, 19-А (А-18666). Передали землю.

- Про передачу громадянці Кохнович Юлії Олегівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Гамарника, 67-Г (А-18667). Передали землю.

- Про передачу земельної ділянки прокуратурі міста Києва для будівництва житлового будинку на вулиці Маршала Малиновського, 4 (Д-6408). Передали землю.

Залишили киянам:

- Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок від 02.03.2012 №№ 78-6-00675, 78-6-00676, 78-6-00677, 78-6-00678, укладених між Київською міською радою та публічним акціонерним товариством «Завод Укркабель» для організації благоустрою території з влаштуванням гостьової автостоянки на проспекті Московському, 15-А (А-19862). Зміни не внесли.

- Про облаштування скверу з дитячим майданчиком на вулиці Прирічній, 3. Землю віддали під сквер.

Печерський район

Землю віддали:

- Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «СЕРВІС-ТЕХНОБУД» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об'єктами соціально-громадського призначення та паркінгами зі знесенням існуючих будівель та споруд на вулиці Саперне поле, 5 (Д-6004). Передали землю.

- Про передачу громадянам Лузіку Володимиру Степановичу та Лузик Наталії Степанівні у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Лубенська, 19-А (А-19055). Передали землю.

Подільський район

Землю віддали:

- Про передачу до сфери управління Прокуратури міста Києва нежитлового будинку комунальної власності територіальної громади міста Києва на вулиці Смирнова-Ласточкіна, 10-Б. Передали землю.

- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київський метрополітен» на площі Контрактовій для експлуатації та обслуговування виходу з підземного переходу (К-19719). Дозволили розробляти проект.

- Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «АСТЕРІМ» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративно-готельно-житлового комплексу будівель і споруд з апартаментами, з вбудованими та прибудованими приміщеннями громадського та торговельного призначення, з підземними паркінгами зі знесенням існуючих будівель та споруд на вулиці Межигірська, 78 (Д-4750). Надали землю.

- Про передачу громадянину Духоті Олександру Андрійовичу у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва у провулку Зоряному, 19-А (А-9395). Передали землю.

Залишили киянам:

- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Автек-Брок» на вулиці Оленівська, 3/вулиці Костянтинівська, 71-М для будівництва і подальшої експлуатації виробничо-складської будівлі з адміністративними та складськими приміщеннями (К-18660). Не дали дозвіл розробляти проект.

Святошинський район

Землю віддали:

- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємству із 100% іноземним капіталом "ААЗ Трейдінг Ко" на вулиці Екскаваторна, 37-А для реконструкції майнового комплексу з подальшою експлуатацією та обслуговуванням офісних та складських приміщень, механічної майстерні, трансформаторної підстанції та площадки відстою автотранспорту (К-18002). Дозволили розробляти проект.

- Про надання комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» земельної ділянки для будівництва житлового будинку з гостьовою автостоянкою на вулиці Верховинна, 39-41 (А-19702). Надали землю.

- Про передачу громадянам Липовецькій Єфросинії Миколаївні та Липовецькій Вікторії Геннадіївні у спільну часткову власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вулиці Івана Улітіна, 1/22 (А-10514). Передали землю.

- Про передачу громадянці Чиндаревій Олександрі Федорівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Верховинна, 60-А (А-18485). Передали землю.

- Про поновлення закритому акціонерному товариству «АТП 13060» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд на вулиці Жмеринська, 26 (А-12746). Оренду продовжили.

- Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 11.10.2007 №75-6-00361, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МАГ-К» на підставі рішення Київської міської ради від 26.06.2007 №963/1624 «Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «МАГ-К» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування кафе з зоною відпочинку у 89-му кварталі Святошинського лісництва Святошинського лісопаркового господарства у Святошинському районі м. Києва» (А-20016). Договір не розірвали.

Залишили киянам:

- Про надання статусу скверу земельній ділянці навколо водоймища на вул. Булгакова у Святошинському районі м. Києва. Землю віддали під сквер.

- Про надання статусу скверу земельній ділянці на розі вулиць Великої Окружної та Зодчих, навколо озера «Віра»,  у Святошинському районі м. Києва. Землю віддали під сквер.

Солом'янський район

Землю віддали:

- Про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України земельних ділянок для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель та благоустрою території на вулиці Механізаторів, 9 (А-19743). Надали землю.

- Про передачу громадянці Дземі Лілії Михайлівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Гоголя, 14-А (A-17940). Передали землю.

- Про передачу громадянці Кущик Олені Едіківні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Ольги Кобилянської, 23-А (А-17734). Передали землю.

- Про передачу громадянці Чемер Ганні Іванівні у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вулиці Шевченка, 114 (А-11588). Передали землю.

- Про передачу громадянину Фальку Віктору Борисовичу у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вулиці Леніна, 103 (А-16214). Передали землю.

- Про земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Солом'янському районі м. Києва (А-19745). Дозволили приватизацію.

- Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю Фірма «ГАРАНТ» договору оренди земельної ділянки на вулиці Солом’янська, 24 від 21.12.1999 №72-5-00080 (в редакції договору від 04.07.2005 №72-6-00294) та внесення змін до нього (А-19117). Оренду поновили.

- Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 06.01.2012 №05/3-3-вих-12 на рішення Київської міської ради від 27.11.2009 №788/2857 «Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 10.08.2005 №72-6-00305, укладеного на підставі рішення Київської міської ради від 18.11.2004 №825/2235 «Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛТІНВЕСТ» земельної ділянки для будівництва житлового будинку з підземним паркінгом на вулиці Волгоградській» (А-19740) (2 проекти, 2-й проект - альтернативний). Протест відхилили.

- Про надання Національному академічному театру опери та балету України імені Тараса Шевченка земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничих будівель і споруд на вулиці Кавказька, 14 (А-5531). Надали землю.

Залишили киянам:

- Про відміну рішення Київської міської ради від 21.10.2004 №653/2063 «Про передачу приватному підприємству «Азнавур» земельних ділянок для обслуговування та експлуатації торговельних майданчиків на вулиці Індустріальна, 2/49 у Солом'янському районі м. Києва» (А-19763). Рішення про передачу земля відмінили.

Шевченківський район

Землю віддали:

- Про надання Державній інноваційній фінансово-кредитній установі земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі офісу на вулиці Богдана Хмельницького, 65-Б (Д-5083). Надали землю.

- Про передачу громадянці Манчак Людмилі Леонідівні у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вулиці Жамбила Жабаєва, 16 (А-9531). Передали землю.

- Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 18.03.2004 №133/1343 «Про надання Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями та підземним гаражем на вулиці Гоголівській, 7» (А-20006). Рішення залишили у силі.

Залишили киянам:

- Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області на вулиці Лук`янівська, 63 для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку (К-17782). Не дали розробляти проект.

- Про передачу до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України нежитлового будинку комунальної власності територіальної громади міста Києва на вулиці Богдана Хмельницького, 34-Б. Залишили киянам.