Обирайте кращого художника "Виставки в під'їзді"

Софія Кущ
1 червня 2012р. 10:56

Обирайте кращого художника "Виставки в під'їзді"

Цілий рік у київські під`їзди приходило мистецтво. 10 молодих художників прийняли божевільну пропозицію "Свідомо" і виставили свої картини на сходових клітинах звичайних будинків. Почали з Троєщини, закінчили на Святошині. На Виставку в своєму під`їзді мешканці збиралися по-різному. Одні напружено видивлялися у вічко, побоюючись вийти. Інші готували пироги та зустрічали художників, як на те заслуговує Мистецтво. В одних під`їздах репродукції, що залишалися після виставки, забирали по квартирах. В інших фото картин гріють облізлі стіни досі.

Прийшов час відзначати переможців. З самого початку проект "Виставка в під'їзді" був задуманий як конкурс молодих українських художників. Як спосіб їх популяризувати та надихати. І, звісно, хто має визначати переможця такої ініціативи для людей як не самі люди? Ось ми і пропонуємо Вам, читачі, дивитися на картини та підтримати того митця, чиї твори найбільше сподобаються.

Який приз чекатиме на художника-переможця? Те, про що мріють усі молоді таланти: персональна виставка! Вона відкриється 11 липня у пабі-бібліотеці "Бабуїн". Обирайте народного улюбленця тут(примітка: голосування завершено) натисканням на кнопку "Подобається" або лайком Фейсбуку чи ВКонтакте (у дописі з його ім'ям). Кожна така операція приноситиму художнику один бал. Голосування триватиме з 1 до 30 червня включно.

Свого тріумфатора Виставки в під'їзді паралельно вибере і авторитетне журі. Ось його поважний склад:

Андрій Триліський - галерист, куратор, арт-критик, колекціонер творів сучасного мистецтва, директор Галерей РА і РА-фото, засновник і Президент Міжнародного фестивалю фотографії «KievFotoCom».

Зоряна Гук – галеристка (Київ, директор галереї "15/5"), куратор, культуролог.

Ольга Куровець – мистецтвознавець, культуролог, дослідниця образотворчого мистецтва у сучасних виставкових просторах.

Соломія Кривенко – дослідниця стріт-арту, графік.

Богдан Бенюк - актор театру і кіно, Народний артист України, Лауреат Шевченківської та Довженківської премій. 

Обранця журі теж чекає персональна виставка у Галереї РA. Це одна з перших галерей в Україні (відкрита ще в 1993р.) з серйозним авторитетом. Галерея "РА" підтримала проект та запросила переможця на персональну виставку з 11 до 24 липня.

Обирайте – народ має знати своїх художників!

 

Теги: Київ