Приходьте на концерт Елтона Джона і групи Queen

Софія Кущ
29 червня 2012р. 11:16

Приходьте на концерт Елтона Джона і групи Queen

30 червня, за день до фіналу Євро, у фан-зоні на Майдані буде концерт Елтона Джона і групи Queen з Адамом Ламбертом. Почнеться все о 20:00.

Це благодійний концерт, присвячений боротьбі зі СНІДом. Послухати світових зірок можна буде абсолютно безкоштовно. Квитки на цей концерт не продаються -артисти повністю відмовилися від гонорару. Вони вже давно виступають у програмах по запобіганню поширення епідемії СНІДу. Та співпрацюють з українськимфондом "АнтиСНІД".

Елтон Джон вже був в Україні з благодійним концертом назапрошення цього фонду, в червні 2007 року, а Queen у вересні 2008-го виступали на площі Свободи в Харкові перед 350-тисячною аудиторією. Тоді вокалістом був ПолРоджерс, тепер на його місці молодий американський співак Адам Ламберт.

В Україні після цих попередніх концертів кількість бажаючих пройти перевірку на ВІЛ зросла більше, ніж вдвічі. Організатори називають це справжнім проривом, адже тільки кожен другий інфікований в Україні знає про те, що є хворим.


Queen і Елтон Джон будуть співати найвідоміші хіти. На меломанів чекатиме два грандіозних шоу в один вечір. До слова, головною проблемою в організації цього концерту було не вмовляння музикантів приїхати до нас. Набагато складнішим було вмовити їх на спільний виступ, адже зірки такого масштабу хочуть бути єдиними хедлайнерами шоу. Приходьте! На нас чекає унікальна музична подія.

 

Теги: Київ