Запропонуйте своє оформлення Гостинного

Софія Кущ
3 липня 2012р. 11:12

Запропонуйте своє оформлення Гостинного

Прийшовши якось у двір Гостинного, два хлопці зробили з будівельної техніки турнік. І тепер там підтягуються і розминаються. Не багато на Подолі місць з таким дівайсом, правда? 

Днями невідомі вкотре намагалися захопити Гостинний. Але "Гостинна республіка" не здається. Наступним етапом боротьби за вільний культурний простір буде відкритий конкурс на кращий проект оформлення внутрішнього дворику Гостинного. Всім, хто хоче дійсно реставрації (а не "реконструкції" до вигляду торгівельного центру), організатори закликають долучатись. 

Це буде конкурс пропозицій архітектурних та дизайнерських рішень для відпочинку та культурних подій. Орієнтовна кількість відвідувачів до 200 чоловік. Архітектурні та дизайнерські рішення, як і матеріали для їх реалізації, мають бути високої якості. І обов'язково - органічно пов’язуватися з архітектурою Гостиного двору.

Умови конкурсу

Матеріали на конкурс подаються під девізом у формі шестизначного номера, який позначатиметься на перших сторінках у верхньому кутку проекту, що складатиметься з:
- план першого поверху Гостиного двору в м 1:100, 1:200;
- розріз – м – 1:100, 1:200;
- пояснювальна записка;
- інші матеріали за бажанням автора;
- конверт з девізом, в якому вказуються прізвища автора чи авторів, адреси та номери контактних телефонів.

Конкурсні матеріали подаються у абсолютно довільній формі.
Прийом конкурсних матеріалів буде здійснюватися до 10 серпня 2012 з 10:00 до 20:00 у внутрішньому дворику пам’ятки архітектури Гостиний двір.
Умови конкурсу, план і розріз будівлі Гостиного двору можна отримати тут.

Уточнити умови можна:
- організаційні питання - 066-048-66-03 Євген Карась;
- проектні питання - 063-747-06-44 Тарас Годованець;
- окрема електронна скринька – konkurs.hostdvir@gmail.com.

Кращі роботи після громадського обговорення будуть передані до КМДА. За результатами конкурсу журі визначить 5 кращих проектів та призначує цінні призи та грамоти. Хто саме буде в журі - ще уточнюється. Але зараз організаторам надає фахові консультації Микола Леонідович Жаріков, головний архітектор Києва з 1987 до 1992 року.

Фото: Миколи Тимченка, "День"